До кінця року у Дніпрі з’являться вісім нових світлофорних об’єктів

02.08.2021 18:42   -

У Дніпрі будують з нуля світлофорний об’єкт на перехресті просп. Свободи та вул. Гвардійської. Роботи планують завершити протягом місяця. Крім цього, тут зроблять острівки безпеки для пішоходів та вже завершили реконструкцію трамвайного переїзду.

«Зараз цей напрямок відіграє роль об’їзної дороги для вантажного транспорту. Тому дуже важливо зробити рух на особливо жвавих перехрестях безпечним. Ми підходимо до цих робіт комплексно, враховуючи потреби усіх учасників дорожнього руху», – розповів спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков.

Водій Богдан часто проїжджає перехрестям просп. Свободи та вул. Гвардійської. Каже, що без світлофора це буває не просто: «Часто водії, які виїжджають з другорядної дороги, – а там є знак «поступитися дорогою», – не пропускають водіїв на головній дорозі. Це створює аварійні ситуації. Іноді й пішоходи бігають. Світлофор, звичайно, вирішить ці проблеми, їздити стане безпечніше».

Водночас роботи розпочали на перехресті вул. Миколи Хвильового та вул. Деземівської. У години пік тут часто утворюються затори із транспорту, який рухається з ж/м Західний у бік центра міста. До того ж перехрестя має обмежену оглядовість. Про це розповів директор КП «Транспортна інфраструктура міста» ДМР Дмитро Герасимов.

«Світлофорний об’єкт і врегулює транспортний потік, і знизить аварійність. Усього тут буде 7 транспортних світлофорів. До кінця 2021 року у Дніпрі збудують вісім нових світлофорних об’єктів. Це ті перехрестя, де інтенсивний рух транспорту: вул. Велика Діївська – вул. Моніторна, вул. Космічна – вул. Космонавта Комарова, вул. Миколи Хвильового – вул. Деземівська, просп. Свободи – вул. Гвардійська, вул. 20-річчя Перемоги – вул. Електрична, вул. Володимира Антоновича – вул. Надії Алексєєнко, вул. Гуртова – вул. Моторна, проїзд О. Гальченка – вул. Подільська», – зазначив Дмитро Герасимов.