Дніпровські спортсмени стали переможцями та призерами чемпіонату України з легкої атлетики

01.02.2021 19:53   -

У Сумах відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Дніпро на змаганнях представляли вихованці одразу трьох спортивних шкіл. У підсумку вони здобули 9 медалей різного ґатунку.

Вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 3 здобули наступні медалі:

Золото у стрибках з жердиною – Олександр Онуфрієв;
Срібна медаль з естафетного бігу 4х200 м – Юлія Щелканова;
Срібна медаль з бігу на 2000 м з перешкодами – Микола Чернов;
Срібна медаль з бігу на 800 м – Володимир Коваленко.

Представники міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи привезли додому 3 медалі. Срібло здобула Марія Єланська та дві бронзові –Анна Костенко.

Дві золоті нагороди з бігу на дистанціях 1500 м та 800 м виборов Ілля Кунін, вихованець спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики «Метеор».