Дніпровські спортсмени стали чемпіонами України

07.08.2020 18:17   -

Юна дніпрянка Тетяна Колкотіна стала чемпіонкою України зі скелелазіння.

З 1 по 4 серпня в місті Маріуполі відбувся чемпіонат серед дорослих спортсменів у двох видах програми: швидкість та формат «Рекорд». Загалом участь у змаганнях взяли 49 спортсменів з різних куточків країни.

Під час змагань вихованка «Дитячо-юнацької спортивної школи з технічних та прикладних видів спорту» Дніпровської міської ради Тетяна Колкотіна стала чемпіонкою України зі скелелазіння.

А з 2 по 5 серпня в Миколаївській області в селі Мигія відбувся чемпіонат України серед юніорів зі слалому.

Команда Дніпропетровської області в загальному заліку посіла друге місце. До її складу входили спортсмени «Дитячо-юнацької спортивної школи № 8» Дніпровської міської ради.

Так, дніпрянка Олександра Кондратенко здобула 4 нагороди: 3 золоті медалі та 1 бронзову.

Зазначимо, що Олександра отримала змогу виступати на цих змаганнях, вигравши попередній чемпіонат України серед юніорів.