Дніпровські слухачі Університету третього віку можуть взяти участь у міжнародному онлайн-конкурсі

24.04.2020 11:41   -
Автор:

Університет третього віку Дніпра бере участь у соціальному проєкті для літніх людей п’яти континентів. Такої домовленості було досягнуто під час онлайн-конференції університетів третього віку з 19 регіонами України, ініціаторами якої стали: Міжнародна асоціація університетів третього віку (м. Тулуза, Франція), ГО «Асоціація університетів третього віку «Клепсидра» (м. Київ) та ГО «Університет третього віку» (м. Луцьк).

Також під час конференції учасники обговорили розвиток міжнародного партнерства, навчання в умовах онлайн та віддалену роботу у команді. У результаті планується напрацювати «дорожню карту» співробітництва та організувати участь університетів третього віку України в Міжнародному онлайн-конкурсі УТВ п’яти континентів (квітень-травень 2020) з ініціативи Міжнародної АУТВ IAUТА і АУТВ «Клепсидра».
Зокрема, дніпряни поважного віку можуть взяти участь в одному з п’яти напрямів:
1. Вірш на тему «Люди літнього віку і мистецтво жити за будь-яких обставин». Це можуть бути і неримовані форми вірша.
2. Картина або малюнок на тему «Люди літнього віку і мистецтво жити за будь-яких обставин».
3. Рукоділля.
4. Спів. Виконайте або напишіть пісню про Університет третього віку, яка може стати наступним офіційним гімном університету.
5. Фотографія спортивних досягнень.
«Зараз для людей літнього віку дуже важливо залишатися вдома. Дніпровські слухачі Університету третього віку дуже активні та життєрадісні, тож ми розуміємо, як їм важко всидіти на місці. Зараз вони проходять онлайн-курси університету за різними напрямами: агрономія, психологія, питання правознавства, здоровий спосіб життя, основи роботи зі смартфонами та комп’ютером. Декілька груп уже пройшли онлайн-курси з українознавства і це тільки початок. Міжнародні онлайн-конкурси – це ще одна можливість для них провести карантин із користю. Переможці з Дніпра отримають цінні подарунки від мерії», – зазначила спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення Дніпровської міської ради Юлія Довгалюк.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням https://www.facebook.com/UTVdp/. У ній вказати: прізвище та ім’я, електронну адресу, країну, яку ви представляєте, а також – студентом якого саме університету ви є. До анкети потрібно додати фото або відео ваших робіт і надіслати їх на електронну адресу 14soczah.roz@gmail.com. Детальна інформація за телефоном: 063 80 65 278. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 25 травня.