Дніпровська братва “Наріка” влаштувала жорстоку бійку у Відні

28.05.2022 16:17   -

У середу, 25 травня, чоловіки на автомобілі з українськими номерами, зареєстрованим у Дніпропетровській області, вчинили бійку у центрі Відня. Про це повідомляють австрійські ЗМІ.

Навпроти розкішного готелю “Брістоль” зупинилося два автомобілі, один із них на дніпровських номерах. З машин вийшли дві групи чоловіків, одні напали на інших та почали їх жорстоко бити. Відео нападу опублікувало видання Heute.

Після того, що сталося, бандити сіли в автомобіль і втекли, залишивши на асфальті одного з постраждалих. Чоловік був непритомний.

У поліції підтвердили факт нападу, а також те, що нападники приїхали автомобілем з українською реєстрацією – BMW X5 з номерами Дніпропетровської області. Як повідомляють наші джерела, нападниками виявилися представники групи дніпровського «авторитету» Олександра Петровського (Наріка), які займаються шахрайськими «колл-центрами» в Україні. Зазначимо, раніше ми повідомляли, що з початком війни в Україні Олександр Петровський поспішно покинув країну і виїхав за кордон. Newsfounded пише, що місцева влада обурена актом насильства в самому серці Австрії. Глава віденської фракції FPÖ Домінік Непп вимагає будь-що знайти головорізів і відправити “негайно всіх додому”.

Крім того, обурені звірячою поведінкою мажорів та прості українські переселенці в Австрії, оскільки, на їхню думку, це може поставити під загрозу не лише їхнє безпечне перебування там, а й здатне вкрай негативно вплинути на репутацію українців загалом та на політичні відносини між Австрією. та Україною.

Нагадаємо, незадовго до початку військових дій Нарік потрапив у ще один скандал, пов’язаний із нападом на журналістів у Дніпрі. Тоді бандити, пов’язані з фірмою кримінального авторитету «Наріка», в аеропорту Дніпра напали на журналістів «Української Правди». Представники ЗМІ знімали, як на день народження олігарха Коломойського до Дніпра прилітають на чартерах гості.