Дніпро наступний? Столиця дає приклад: російської попси і блатняка не буде в київських маршрутках

28.07.2021 11:52   -

Водіям заборонили вмикати музику та чіпляти м’які іграшки. Водії мають здійснювати послуги з перевезення пасажирів українською мовою.

Київська міська адміністрація розробила новий договір “Про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”, який вже переданий на підписання перевізникам – переможцям конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, – повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Як зазначає заступник голови КМДА Усов, більша частина формальних пунктів попередніх договорів замінена на реальні.

«Наприклад, пункт про наявність кондиціонеру в салоні, який існував десятиріччями, зовсім не означав його справність. Більше того, справність кондиціонеру не означала, що він умикався, адже перевізники воліли заощаджувати на витратах пального. Це був приклад формального підходу», –підкреслив заступник КМДА.

Реальный Блатняк в машину 2020. Супер Блатные песни - YouTube

Відтепер водіям забороняється будь-яке шумове (музика) або візуальне (плакати, компакт-диски, іграшки) забруднення салону перевізників . Граничний температурний режим, який перевізники повинні забезпечити в салоні влітку, повинен становити не більше 22 градусів, а взимку не менше 15.

Новые блатные песни ! Новинки блатного шансона ! Блатняк 2018 - YouTube |  Песни, Музыка

Попри це, к ожен автобус також має буде обладнаний мінімум 5-ма кнопками зупинки на вимогу , а за кабіною водія повинен висіти плакат визначеного містом зразка з наступною інформацією:

  • ідентифікатори перевізника;
  • особа водія: його фото, дата народження, прізвище, ім’я, по-батькові, номер водійського посвідчення;
  • способи зворотного зв’язку для пасажирів;
  • права та обов’язки водія та пасажирів.

Водії, згідно з новим договором, мають бути одягнені в типову уніформу, кожен з них повинен пройти курс домедичної допомоги та інструктаж щодо особливостей посадки/висадки пасажирів з інвалідністю.

Зазначається, що під загрозою одностороннього розірвання договорів водіям категорично забороняється палити в салоні автобуса.

Усов наголосив, що у договорі також є положення, передбачені законом «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Надання послуги водіями має здійснюватися українською мовою.

Сьогодні, 28 липня, положення цього договору вперше реалізують на маршруті №150 (вулиця Милославська – Індустріальний міст).

Анонс договору не містить згадок про механізм контролю дотримання водіями нових правил. Наразі невідомо, хто перевірятиме роботу водіїв, та куди звертатися пасажирам у разі виявлення порушень.

Новый Блатной Шансон - Настоящие Мужские Блатные Песни / БЛАТНЯК 2018 -  YouTube