Дніпрі капітально ремонтують управління соціального захисту населення

28.09.2020 15:24   -

Дніпрі капітально ремонтують приміщення Лівобережного управління соціального захисту населення по Самарському району, що знаходиться за адресою вулиця 20-річчя Перемоги, 51. Вже через тиждень дніпрян будуть приймати у новому опенспейсі, який дозволить зробить значно комфортнішим обслуговування.

«Ремонти у приміщеннях і будинках управлінь соціального захисту не робилися з 80 років. Реорганізація, яку ми проводимо за останні півтора року у сфері соціального захисту – це справжня революція. На результатах нашої роботи вчаться інші міста. Ми підтримуємо постійні контакти із Міністерством соціальної політики, які визнали, що у нас краща організація в країні. Після капітального ремонту ми отримуємо приміщення у сучасному форматі – опенспейс. Для зручності приймання буде функціонувати електрона черга і дніпряни зможуть записуватися до управління із дому. Це допоможе економити час дніпрян», – розповів заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Едуард Підлубний.

Зокрема, після ремонту одночасно приймати громадян будуть шість фахівців, і дві людини зустрічатимуть на ресепшені. Загалом щодня управління приймає близько 300 людей. Для більш зручного очікування своєї черги, для людей облаштовують місця у коридорі та безпосередньо в опенспейсі, де є диванчики та дитячий куток.

«Усі роботи у приміщенні вже завершуються. Нам капітально відремонтували приміщення під опенспейс та коридори. На першому поверсі у всіх наших кабінетах замінили вікна та двері. Також проведено ремонт у вбиральнях. Наразі, ми встановлюємо вже електрону чергу, розставляємо меблі, техніку. У таких умовах буде набагато комфортніше працювати фахівцям. Бо, на сьогодні фахівці з трьох відділів приймали по різним кабінетам. Наразі, вони усі будуть сидіти в одному приміщенні і відвідувач зможе вирішити одразу три проблеми в опенспейсі. Зокрема, під час капітального ремонту враховуються й потреби людей з інвалідністю: тут зробили новий пандус, облаштували туалети та спеціальне табло для електронної черги», – розповіла начальниця Лівобережного управління соціального захисту населення Світлана Котищук.

Відвідувачі Лівобережного управління соціального захисту населення по Самарському району задоволенні капітальним ремонтом.

«Приємно заходити у відновлене приміщення, де приймають кваліфіковані фахівці. Електрона черга дозволить уникнути великого скупчення людей на прийомі. Завдяки цьому економиш свій час. Такі ремонти оптимізують роботу таких закладів», – ділиться враженнями дніпрянка Марина Первак.

Вікторія Вікторовська згадує, що раніше доводилося заходити в декілька кабінетів і це займало більше часу: «Буде набагато краще з відкриттям опенспейсу. Все що робиться то все на краще».

Ірина Петрова також вважає, що дуже добре коли проводять такі ремонти: «Це буде оновлене і зручне приміщення, що значно покращить умови для відвідувачів. Окрім цього необхідну послугу можна буде отримати значно швидше не чекаючи довго у черзі».

Зазначимо, що в Дніпрі заплановано створення великих прозорих офісів на базі районних рад. Так, вже існує проєкт на будівлю Індустріального виконавчого комітету, який знаходиться на проспекті Слобожанському.