Днепропетровщина — лидер по снижению цен на продукты в октябре

07.11.2017 16:51

Цены в Украине не только растут, но и иногда падают, что и показал октябрь. После заявлений премьер-министра Украины об удешевлении мяса цены на свинину и курицу действительно несколько снизились. При этом необходимо отметить, что наибольшее снижение цены на свинину состоялось именно на малой родине Владимира Гройсмана.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

В целом по Украине за октябрь упали цены на гречку — на 2,5 грн за килограмм, на сахар — на 1,7 грн, на свинину — на 1,3 грн, на морковь — на 1 грн, на капусту — на 90 копеек, лук и куриную тушку — на 80 копеек за тот же килограмм .

Анализ данных Госкомстата за октябрь, то есть с 29 сентября по 30 октября, по регионам показал, что даже при росте стоимости многих продуктов были области, где она снижалась. И лидером падения цен является Днепропетровская область, где более доступными стали четыре позиции продуктов. В Одесской области и Ровенской снизились цены на три позиции, на две  — во Львовской и Черниговской областях.

Так, в частности, за октябрь на Днепропетровщине  снизились цены на молочную продукцию: на молоко — на 5,5%, на сливочное масло — на 2,5%. Кроме того, этот регион является лидером по падению цен на муку — на 2,5% и подсолнечное масло — на 1,5%.

В Одесской области больше всего снизилась стоимость говядины — на 9%, макаронных изделий — на 5% и мягкого сыра — на 2%.

На Ровенщине подешевели тушка куриная — на 6%, сметана — на 4% и морковь — на целых 27%.

Львовская область является лидером по падению цен на овощи, а Черниговщина — на социальный хлеб.

Говядина с костью больше всего подешевела в Одесской области — на 11 грн за килограмм, или на 9%. Наибольшее снижение цены на свинину с костью состоялось в Винницкой — на 6,7 грн, или на 6,5%.

Среди причин удешевления есть как чисто внутренние тенденции, так и общемировые. Стоимость сахара и сливочного масла снижается во всем мире, поэтому и мы видим снижение цен на сахар на наших прилавках. А тренд по снижению цен на сливочное масло до нас еще не дошел.

Что касается гречки, то она была настолько переоценена, что спрос на нее продолжает падать на фоне значительного увеличения предложения. Что касается  удешевления овощей, то производители еще продолжают продавать свой урожай, не закладывая его в хранилища. Что неизбежно отразится на повышении цен с наступлением холодов.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю