“Динамо” Київ з Луческу не спромоглися обіграти вдома чернігівську “Десну”

12.09.2020 14:06   -

«Динамо» та «Десна», українські футбольні команди, зіграли у другому турі української Прем`єр-ліги унічию. Гра завершилася з рахунком 0:0.

Поєдинок відбувся у п’ятницю, 11 вересня, на НСК «Олімпійський» у Києві. Про це повідомляє Sport. ua.

Повідомляється, що у першому таймі обидві команди мали шанс забити гол. У перші 25 хвилин до гола майже наблизився деснянець Пилип Будківський. Спочатку після його удару м`яч влучив у штангу воріт. На 21-й хвилині Будківський бив з метрів шести та не влучив у рамку воріт.

У кінці першого тайму ініціативу перехопило «Динамо». Київська команда атакувала ворота «Десни». Після удару головою Томаша Кендзьори м`яч потрапив у штангу воріт, вже за лічені хвилини сильний удар Де Пени з лінії штрафного майданчика у ворота «Десни» рятує поперечка.

У другому таймі ініціативу утримували «Динамо». Двічі відбивав удари Віктора Циганкова деснянець Євгеній Паст. Також можливість забити мав Віталій Буяльський, але він вдарив вище воріт. «Десна» у другому таймі лише оборонялася.

«Десна» витримала натиск київської команди та завершила матч з позитивним для себе результатом — нічийним рахунком. Зі свого боку «динамівці» втратили перші очки в сезоні.

Нагадаємо, що через коронавірус було перенесено одразу три матчі стартового туру чемпіонату України з футболу у Першій лізі. Через спалах адміністрація Професійної футбольної ліги ухвалила рішення відтермінувати матчі.

Але й позитив відзначили спеціалісти football24: великих плюсів від Луческу в тому, що при фантастичних кадрових проблемах в обороні надійність редутів значно зросла. Без Попова, Шабанова, Бурди чи обіцяних у цю лінію новачків кияни дозволяють менше, ніж у попередньому сезоні. Сьогодні в основі вийшли 2 центрбеки, яких ми звикли бачити виключно на флангах. Миколенко і Кендзьора грають на краях у збірній, грали так і в Динамо.