Департамент охорони здоров’я населення міськради Дніпра: перший тур виборів у Дніпрі не вплинув на ріст захворюваності

16.11.2020 11:17   -
Автор:

Станом на 16 листопада в Дніпрі зареєстровано 13 266 випадків захворювання на COVID-19, у той же час одужали 9 020 людей.

Таким чином, на сьогодні 3 666 пацієнтів лікуються амбулаторно, в стаціонарах знаходяться 580. Допомогу в умовах стаціонару надають лікарні № 4, №16, № 6, № 9, № 21, № 11, № 6 (дитяча). Вони забезпечені всім необхідним, у тому числі, засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами та мають запас ліків на 2-3 місяці.

Про це під час брифінгу повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Юлія Віклієнко.

«Перший тур місцевих виборів у Дніпрі ніяк не вплинув на ріст захворюваності на коронавірус. Усі виборчі дільниці були забезпечені деззасобами, проводився температурний скрінінг, працювала окрема кабінка для людей із підвищеною температурою», – зазначила Юлія Віклієнко.

Заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення міськради нагадала про користь прогулянок на свіжому повітрі: «Більше проводьте часу на вулиці, тримаючи соціальну дистанцію. Якщо у вас виникнуть симптоми гострої респіраторної хвороби, не зволікайте та звертайтеся до свого сімейного лікаря».