Черговий по місту: представник міської влади перевірив виконання доручення мера щодо всебічної безпеки дніпрян

20.03.2023 20:31   -

Продовжувати співпрацювати та взаємодіяти з поліцією, ДСНС — службами, які охороняють громадський порядок, стежать за безпекою, рятують людей. Таке завдання перед профільним департаментом мерії постав міський голова Борис Філатов. Двадцятого березня заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту міської ради Дмитро Редька, який цього дня є черговим по місту, відвідав роту поліції з обслуговування водних об’єктів.

«Співробітники поліції стежать за безпекою у водному просторі, обстежують берегову лінію, виявляють правопорушників і притягають до адміністративної чи кримінальної відповідальності. Під час воєнного стану представники поліції тісно взаємодіють із військовими щодо нагляду за мостами з водного простору. Відповідний підрозділ поліції оснащений. Рота є боєздатною та готовою до виконання своїх обов‘язків. Мерія продовжуватиме взаємодіяти з Національною поліцією, аби безпека у місті була максимально всебічною», — підкреслив Дмитро Редька.

Зі свого боку командир взводу № 2 роти з обслуговування водних об’єктів управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Ігор Половинка розповів: «Співробітники роти цілодобово патрулюють водні об’єкти. На службу заступає мінімум 2 екіпажі, які працюють по 12 годин. На службі використовуємо катери, а також машини, які патрулюють прибережні території».

Також під час інспекційного об’їзду черговий по місту відвідав водолазно-рятувальну групу ДСНС, яка також наглядає за водним простором, рятує людей на водних об’єктах.

«Водолазно-рятувальна група теж працює цілодобово в усі пори роки. Взимку співробітники особливо пильні, оскільки це крига, вихід рибалок на лід. Попереду купальний сезон — період, коли рятувальники особливо пильнують за пляжами. Загалом підрозділ добре оснащений. Мерія продовжуватиме взаємодіяти з підрозділами ДСНС, які виконують важливу роботу — стежать за безпекою, рятують людей».

Водночас старший водолаз-рятувальник водолазно-рятувальної групи Віктор Філатов додав: «Цієї зими сталось 12 нещасних випадків на воді. Врятовано було 45 осіб. На жаль, 9 людей загинуло, з них 3 дітей. Маємо спеціальне обладнання, за допомогою якого можемо пересуватися як по воді, так і по кризі. Час від виклику до виїзду – 2 хвилини».