Частина А 1214 отримала від мерії Дніпра необхідну техніку – принтери та дизельний генератор
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/08/img_5128-scaled.jpg)
Нагородження військових та передання технічного устаткування відбулись з нагоди святкування Дня Незалежності України у 121-му окремому полку зв’язку (частина А 1214) 25 серпня. Частина отримала від мерії Дніпра генератор та п’ять кольорових принтерів.
«Надана техніка знадобиться нам для покращення служби, адже дизельний генератор допомагає в роботі під час погіршення погоди – забезпечує зв’язком наше командування. Оргтехніка (принтери) допоможе швидше виконувати завдання – швидше роздруковувати телеграми, листи тощо», – розповів старший офіцер військової частини А 1214 Сергій Герасимов.
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/08/herasymov-scaled.jpg)
Крім офісної техніки та устаткування, мерія допомагає частині фінансово та закуповує необхідні будівельні матеріали: «Протягом п’яти років ми допомагали закуповувати їх для оновлення величезних сховищ військової техніки. Зараз вже відремонтовано три. Вже на другому плані – закупівля оргтехніки (комп’ютери, принтери тощо)», – підкреслив старший інспектор відділу мобілізаційної та оборонної роботи департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради Василь Тисленко.
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/08/tyslenko-1110x740.jpg)
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/08/img_5116-1110x740.jpg)
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/08/img_5097-scaled.jpg)