Bosch згортає діяльність на Московії. Її деталі знайшли у ворожій військовій техніці

19.03.2022 09:28   -

Німецька компанія Robert Bosch GmbH заявила, що згортає свою діяльність у Росії. Таке рішення компанія ухвалила після того, як Україна заявила про використання Росією деталей Bosch в військовій техніці, – пише Bloomberg.

Використання запчастин Bosch з “нецивільною” метою порушує її політику, заявила компанія.

“У зв’язку із наявністю ознак, що продукція Bosch – всупереч місцевим договірним угодам – ​​могла використовуватися з нецивільною метою, ми припинили постачання компонентів для вантажівок до Росії та російських клієнтів”, – йдеться у заяві Bosch.

Bosch заявила, що очікує повного припинення виробництва на московитських заводах, зокрема на заводі побутових товарів у Санкт-Петербурзі. 

За інформацією Der Spiegel, Міністерство економіки та захисту клімату Німеччини розпочало розслідування щодо Bosch, оскільки експорт товарів подвійного використання на Московію було заборонено Євросоюзом ще 2014 року в рамках санкцій за окупацію Криму.

Розслідування розпочали після того, як міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що у російських військових автомобілях, які використовуються армією для вторгнення в Україну, було виявлено запчастини виробництва компанії Bosch. За словами міністра, Bosch “протягом багатьох років постачає компоненти, необхідні для російських військових автомобілів”.