Борис Філатов заявив про початок виплат муніципальних надбавок соцпрацівникам Дніпра

02.04.2020 14:41   -
Автор:

Соціальні працівники Дніпра вперше почали отримувати муніципальні надбавки до зарплат.
Йдеться про 500 співробітників, котрі нині допомагають із доставкою найнеобхідніших продуктів для містян похилого віку. Ці працівники до нарахування надбавок отримували мінімальну платню. Вирішити це питання міський голова Дніпра Борис Філатов обіцяв під час зимових зустрічей із соцпрацівниками.
«Шановні соцпрацівники! Ви гідно влилися в команду мерії і вашою роботою можна пишатися. Низький вам уклін», — зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов у своєму щотижневому звіті заходів щодо боротьби з поширенням коронавірусу 2 квітня.
Загалом із початку карантину одинокі та малозабезпечені люди похилого віку отримали понад 13,5 тис. товарів першої потреби – продукти, медикаменти, засоби гігієни. Допомогу з придбанням і доставкою пайків надають представники соціально відповідального бізнесу, волонтери, низка фондів, деякі депутати міськради та просто небайдужі дніпряни.
Також, за інформацією Бориса Філатова, нині на фінальній стадії перебуває укладення договору з однією з торгових мереж, котра безкоштовно передаватиме продукти харчування для одиноких містян похилого віку. Мер Дніпра підкреслив: місто готове забезпечувати цих людей необхідними товарами аж до середини травня.