«БезВІЗ БезВійни»: у Дніпрі гурт «Друга Ріка» виступив на першому благодійному концерті, аби зібрати кошти на карету швидкої допомоги для Окремої бригади ТрО м. Дніпра

22.05.2022 10:51   -

Фестиваль «БезВІЗ» разом із Фондом «Культурна Столиця» розпочинають серію благодійних концертів у рамках спільної програми «БезВІЗ БезВійни». Таким чином організатори фестивалю разом з фондом та українськими артистами хочуть допомогти зібрати необхідні кошти на потреби армії. Зокрема перша мета – €18,000. За ці гроші планують придбати карету швидкої допомоги для Окремої бригади ТрО м. Дніпра, від наявності якої залежить здоров’я та життя наших захисників та захисниць.

У Дніпрі відбувся благодійний концерт гурту Друга ріка - Новини Дніпра -  Телеканал «ДніпроTV»

«Ми разом з департаментом гуманітарної політики започаткували серію заходів, аби збирати кошти для потреб армії. Але, щоб ви розуміли, наскільки наші люди дивовижні, ми анонсували цей концерт добу тому, і вже  назбирали майже всю суму для придбання автівки», – зазначив голова Художньої ради при міському голові , заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер. 

Перший концерт пройшов на одній із станцій метрополітену. Для дніпрян свої хіти «Я п’ю з твоїх долонь», «Так мало тут тебе» та багато інших виконав легендарний гурт “Друга ріка”. 

«Чесно кажучи, співати та грати дуже довго не хотілось від початку війни, але ми зрозуміли, що ми можемо збирати кошти для потреб нашої країни. Ми стріляти не вміємо, і тим більше є люди, які роблять це краще за нас, а ми вирішили використати свої інструменти – барабани, гітари та допомогти нашій країні. І ми знаємо, що зокрема тут, в Дніпрі, кошти йдуть за  прямими запитами військовим. І взагалі, дніпряни дуже допомагають військовим та переселенцям, за що ми їм дуже вдячні», – зазначив лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин. 

У Дніпрі відбувся благодійний концерт гурту Друга ріка - Новини Дніпра -  Телеканал «ДніпроTV»

Подібні концерти планують проводити і надалі. За словами організаторки фестивалю «БезВІЗ» Марії Гусєвої, таким чином вони хочуть об’єднати дві добрі справи: збирати кошти для потреб ЗСУ та ТРО і нагадати містянам, що життя продовжується, і в безпечному місці можна проводити концерти та відволікатись. 

«Вхід на концерт безкоштовний для всіх, але при цьому кожен охочий може приєднатись до допомоги та задонатити будь-яку суму грошей, які ми спрямуємо нашим захисникам. Щодо наступних концертів, то після цього виступу ми подивимось, як у нас вийшло зробити цей концерт в таких умовах, і якщо все буде добре, то ми будемо планувати більш конкретні дати», – сказала Марія Гусєва. 

Приєднатися до допомоги та задонатити кошти можна за номерами рахунків для пожертв:

Установа банку – ПриватБанк

МФО банку – 305299

Отримувач платежу – ГЕФТЕР ВАДИМ ЯКОВИЧ

IBAN – UA183052990000026200901708475

Рахунок отримувача – 26200901708475

Валюта картки – UAH

РНОКПП отримувача – 2417713377

Призначення платежу – На карету швидкої допомоги для Окремої бригади ТрО м. Дніпро.