Безпека – у пріоритеті: У Дніпрі відновлюють вуличне освітлення

23.04.2018 16:30   -
Автор:

У Дніпрі взялися за ремонт вуличного освітлення. Комунальники встановлюють сучасні LED-світильники та оновлюють електроопори, які десятиліттями перебували в аварійному стані.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу міськради.
З початку року працівники КП «Міськсвітло» вже відремонтували освітлення на 80 вулицях, встановили там 2300 нових світильників, проклали понад 70 км повітряно-кабельних ліній та замінили 56 аварійних електроопор.
У березні-квітні вуличне освітлення було оновлене на просп. Богдана Хмельницького (від вул. Титова до житлового масиву 12-й квартал), на вулицях Журналістів, Марії Лисиченко, Березинській, Каштановій, Осінній тощо.
«Пріоритет міської влади й особисто мера Бориса Філатова – безпека мешканців Дніпра. Раніше електричні опори в місті не замінювали десятиліттями, і більшість з них – у аварійному стані. Зараз ми працюємо на вул. Батумській: замінюємо опори, встановлюємо нові світильники та повітряно-кабельні лінії. До кінця року плануємо відремонтувати освітлення ще на 56 вулицях. На цих об’єктах ми використовуємо сучасні енергоощадні LED-світильники. Хочемо завершити реконструкцію Набережної Заводської», – розповів директор КП «Міськсвітло» Дніпровської міської ради Дмитро Костогриз.
Також цього року комунальне підприємство планує замінити 50 шаф електричного освітлення. Всього у місті їх налічується 500. Ці шафи підключені до центрального диспетчерського пульта. Це дає змогу керувати вуличним освітленням, вчасно реагувати на поломки.