Без власного житла та авто: Тимошенко оприлюднила “бідну” декларацію

28.01.2019 13:15

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко, яка балотується у президенти України на майбутніх виборах подала електронну декларацію про прибутки за 2017 рік.

Відповідна інформація оприлюднена у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на "В Курсі".

Тимошенко не має власного житла, а орендує в Козині під Києвом будинок площею 588 квадратних метрів, який належить її сестрі. Вона також користується 4 суміжними земельними ділянками, які разом мають площу більше 6 тисяч метрів квадратних.

Дві земельні ділянки належать двоюрідній сестрі лідерки “Батьківщини” Шараповій Тетяні Валеріївні та перебувають під орендованим будинком. Двома іншими ділянками, які “межують з об’єктом оренди”, володіє тітка політикині Ульяхіна Антоніна Миколаївна.

Кандидатка у президенти має майже десяток ювелірних виробів від елітних японських та французьких марок Mikimoto, Chanel, Cartier, а її чоловік Олександр Тимошенко носить швейцарські годинники Vacheron Constantin та Corum.

Власного автомобіля, як і житла, у Тимошенко згідно з декларацією немає. А от її чоловік їздить на іномарці Mercedes-Benz 2014 року випуску за 1,2 мільйона гривень та раритетному ГАЗ 1983 року за 80 тисяч гривень.

Олександр Тимошенко є власником компанії “Геофорс” та “Леді Ю”.

Дохід лідерки “Батьківщини” за позаминулий рік становив 560 тисяч гривень, з яких 225,5 тисяч – депутатська зарплатня, 252,8 тисяч кошти на виконання депутатських повноважень та 81 тисяча процентів з Ощадбанку. Її чоловік задекларував майже 3,4 мільйона гривень доходу від підприємництва.

Загальний дохід подружжя Олександра та Юлії Тимошенко у 2017 році склав понад 4 мільйони гривень.

Кандидатка у президенти тримає готівкою лише 290 тисяч гривень, а її чоловік 194 тисячі євро, 358 тисяч доларів та 360 тисяч гривень.

Окрім того, на рахунку в Ощадбанку Юлія Тимошенко зберігає 614 тисяч гривень, а Олександр Тимошенко в українських банках має 22 тисячі гривень і 28 тисяч доларів.

Що варто знати про Юлію Тимошенко: відео

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Комментарии
Ольга
02.02.2019
Ділянка 6000 квадратних метрів це звучить дуже страшно! Але насправді це лише 60 соток, якщо хто не знає. Порошенко вирішив порахувати навіть годинники юліного чоловіка та усю її ювелірку. А ви коли небудь чули про ювелірні вироби Марини Порошенко? Чому? Та тому, що ніхто з його опонентів не здогадався ветси таку брудну кампанію. Порошенко - це ганьба для країни.
Олеся
02.02.2019
Ну яка бідна декларація в Тимошенко, зате дуже богатий ролік, який коштував рекламодвацям чимало лаве. Так працює шоколадний наш олігарх, щоб залишитися при владі! Але нічого не вийде.
Ірина
02.02.2019
"Елітний ГАЗ 1983 року" це смішно. Це очевидно, що команда Порошенко буде шукати до чого причепитися - от і веде себе обережно. Але коли починається ця боротьба з годинниками це вже просто смішно. Просто Пєтя непокоїться з приводу високих рейтингів Юлії Тимошенко та веде дуже брудну гру.
Карина
01.02.2019
Бідна жіночка! Нічого в неї немає, все на рідних записано. Молодець, буде Порох №2! От вже пройда! Люди, голосуйте за неї на виборах! Будете жити ще гірше, ніж зараз!
ОЛЕКСАНДР
29.01.2019
Якщо у ЮВ немає власного будинку - таке може бути. Мабуть вона стоїть у черзі на житло, або отримує ДОТАЦІЇ за це. Якщо у ЮВ площа земельних ділянок 6000кв.м, то чому вона не займається фермерством? Як ЮВ особисто може обіцяти зміни в ціні на газ та інші ПОЛІПШЕННЯ в житті простих українців, якщо це не в компетенції президента( бо інкше це зміг би зробити і Порошенко, або він проти свого простого народу). Чому сума на виконання депутатських повноважень поролходить як ДОХОД ЮВ?
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет