Без власного житла та авто: Тимошенко оприлюднила “бідну” декларацію

28.01.2019 13:15

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко, яка балотується у президенти України на майбутніх виборах подала електронну декларацію про прибутки за 2017 рік.

Відповідна інформація оприлюднена у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на "В Курсі".

Тимошенко не має власного житла, а орендує в Козині під Києвом будинок площею 588 квадратних метрів, який належить її сестрі. Вона також користується 4 суміжними земельними ділянками, які разом мають площу більше 6 тисяч метрів квадратних.

Дві земельні ділянки належать двоюрідній сестрі лідерки “Батьківщини” Шараповій Тетяні Валеріївні та перебувають під орендованим будинком. Двома іншими ділянками, які “межують з об’єктом оренди”, володіє тітка політикині Ульяхіна Антоніна Миколаївна.

Кандидатка у президенти має майже десяток ювелірних виробів від елітних японських та французьких марок Mikimoto, Chanel, Cartier, а її чоловік Олександр Тимошенко носить швейцарські годинники Vacheron Constantin та Corum.

Власного автомобіля, як і житла, у Тимошенко згідно з декларацією немає. А от її чоловік їздить на іномарці Mercedes-Benz 2014 року випуску за 1,2 мільйона гривень та раритетному ГАЗ 1983 року за 80 тисяч гривень.

Олександр Тимошенко є власником компанії “Геофорс” та “Леді Ю”.

Дохід лідерки “Батьківщини” за позаминулий рік становив 560 тисяч гривень, з яких 225,5 тисяч – депутатська зарплатня, 252,8 тисяч кошти на виконання депутатських повноважень та 81 тисяча процентів з Ощадбанку. Її чоловік задекларував майже 3,4 мільйона гривень доходу від підприємництва.

Загальний дохід подружжя Олександра та Юлії Тимошенко у 2017 році склав понад 4 мільйони гривень.

Кандидатка у президенти тримає готівкою лише 290 тисяч гривень, а її чоловік 194 тисячі євро, 358 тисяч доларів та 360 тисяч гривень.

Окрім того, на рахунку в Ощадбанку Юлія Тимошенко зберігає 614 тисяч гривень, а Олександр Тимошенко в українських банках має 22 тисячі гривень і 28 тисяч доларів.

Що варто знати про Юлію Тимошенко: відео

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Ольга
02.02.2019
Ділянка 6000 квадратних метрів це звучить дуже страшно! Але насправді це лише 60 соток, якщо хто не знає. Порошенко вирішив порахувати навіть годинники юліного чоловіка та усю її ювелірку. А ви коли небудь чули про ювелірні вироби Марини Порошенко? Чому? Та тому, що ніхто з його опонентів не здогадався ветси таку брудну кампанію. Порошенко - це ганьба для країни.
Олеся
02.02.2019
Ну яка бідна декларація в Тимошенко, зате дуже богатий ролік, який коштував рекламодвацям чимало лаве. Так працює шоколадний наш олігарх, щоб залишитися при владі! Але нічого не вийде.
Ірина
02.02.2019
"Елітний ГАЗ 1983 року" це смішно. Це очевидно, що команда Порошенко буде шукати до чого причепитися - от і веде себе обережно. Але коли починається ця боротьба з годинниками це вже просто смішно. Просто Пєтя непокоїться з приводу високих рейтингів Юлії Тимошенко та веде дуже брудну гру.
Карина
01.02.2019
Бідна жіночка! Нічого в неї немає, все на рідних записано. Молодець, буде Порох №2! От вже пройда! Люди, голосуйте за неї на виборах! Будете жити ще гірше, ніж зараз!
ОЛЕКСАНДР
29.01.2019
Якщо у ЮВ немає власного будинку - таке може бути. Мабуть вона стоїть у черзі на житло, або отримує ДОТАЦІЇ за це. Якщо у ЮВ площа земельних ділянок 6000кв.м, то чому вона не займається фермерством? Як ЮВ особисто може обіцяти зміни в ціні на газ та інші ПОЛІПШЕННЯ в житті простих українців, якщо це не в компетенції президента( бо інкше це зміг би зробити і Порошенко, або він проти свого простого народу). Чому сума на виконання депутатських повноважень поролходить як ДОХОД ЮВ?
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю