«Бережіть здоров’я! Легких ніг!»: Борис Філатов дав старт учасникам 5-го «Almaz Group Dnipro Marathon»

26.09.2021 11:55   -

«Almaz Group Dnipro Marathon» зібрав більше ніж 3 тис. учасників з України, Німеччини, Ізраїлю, Литви, Білорусі, Молдови, Великобританії та Канади.

«Ми раді знову бачити одне одного. Під час кожного марафону я кажу ті самі слова: будь ласка, бережіть здоров’я, руки, ноги. Будь ласка, без травматизму. І усім – легких ніг!» – сказав мер Дніпра, звертаючись до бігунів, і дав постріл зі стартового пістолета. 

Траса 5-го ювілейного марафону починається з площі Героїв Майдану – у бік Льодової арени, а далі Набережною Заводською, а також в напрямку житломасиву Перемога-3 – Набережною Перемоги. Крім марафонського забігу у 42 км, учасники долатимуть дистанції у 21 км, 10 км, 5 км.

Упродовж дня стартує також «Миля добра», естафети та дитячі забіги.

Легкоатлетів забезпечують харчуванням та водою. Підготували 9 пунктів гідратації, 1,5 тис. літрів води, ізотоніки, а також 2 тонни фруктів та печива.Найстарший легкоатлет – 73-річний дніпрянин Євген Віхарєв. Три роки тому він уперше підкорив повну марафонську дистанцію. Тоді участь у забігу була його подарунком на ювілей. 

Наймолодший учасник віком у 2,5 місяці разом з батьками «візьме» дистанцію у 100 метрів.

«Знаєте, це моя мрія. Одного разу взяти участь у марафоні з власною дитиною, а пізніше теж мати вдосталь енергії, щоб бігати. Навіть коли тобі за 70. Це справді надихає. Та поки я долатиму свої 5 кілометрів», – розповіла учасниця марафону Олена.

Особлива увага — безпеці та здоров’ю учасників і вболівальників. Так на маршруті траси чергуватимуть 13 карет швидкої допомоги та 9 екіпажів Червоного Хреста.