Батько працівника прокуратури Тернівки – керівник відділу поліції «ДНР»?

31.03.2015 09:51

Батько стажера Тернівської прокуратури працює начальником внутрішньої безпеки поліції так званої «ДНР».

Таку сенсаційну інформацію 27 березня оприлюднив депутат Тернівської міської ради Олег Паршин під час депутатської сесії, передає tv-news.dp.ua.

«Є такий Бібіков Артур Юрійович, 1968 р.н.,один із керівників поліції так званої «ДНР». А його син призначений стажером у нашій прокуратурі. Яким чином прокуратура області допустила таке призначення? Тато в соцмережах ще й хизується цим. Публікує фотографії із сином і пише, що його син у Тернівці працює прокурором. Я розумію, що син може бути і інших поглядів. Але ж тоді він не може працювати в прокуратурі. А як же спецперевірки? Варто зайти на сайт «Миротворець» і знайти там всю необхідну інформацію. А потім її перевірити. Чому прокуратура цього не зробила? Це просто ганебний випадок. Такого не повинно бути. Хто за це понесе відповідальність?», – сказав Олег Паршин.

Він також запропонував журналістам із відповідним запитанням звернутись до обласного проркурора.

«Нехай пояснить , яким чином син терориста потрапив на роботу у прокуратуру. Можливо, це все нормально і ми чогось не розуміємо», – сказав Олег Паршин.

Він також додав, що має інформацію про те, що Артур Бібіков періодично буває у Дніпропетровській області.

Читайте також: В Дніпродзержинську викрито діяльність злочинної групи чиновників, - Купрій

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет