Батько працівника прокуратури Тернівки – керівник відділу поліції «ДНР»?

31.03.2015 09:51

Батько стажера Тернівської прокуратури працює начальником внутрішньої безпеки поліції так званої «ДНР».

Таку сенсаційну інформацію 27 березня оприлюднив депутат Тернівської міської ради Олег Паршин під час депутатської сесії, передає tv-news.dp.ua.

«Є такий Бібіков Артур Юрійович, 1968 р.н.,один із керівників поліції так званої «ДНР». А його син призначений стажером у нашій прокуратурі. Яким чином прокуратура області допустила таке призначення? Тато в соцмережах ще й хизується цим. Публікує фотографії із сином і пише, що його син у Тернівці працює прокурором. Я розумію, що син може бути і інших поглядів. Але ж тоді він не може працювати в прокуратурі. А як же спецперевірки? Варто зайти на сайт «Миротворець» і знайти там всю необхідну інформацію. А потім її перевірити. Чому прокуратура цього не зробила? Це просто ганебний випадок. Такого не повинно бути. Хто за це понесе відповідальність?», – сказав Олег Паршин.

Він також запропонував журналістам із відповідним запитанням звернутись до обласного проркурора.

«Нехай пояснить , яким чином син терориста потрапив на роботу у прокуратуру. Можливо, це все нормально і ми чогось не розуміємо», – сказав Олег Паршин.

Він також додав, що має інформацію про те, що Артур Бібіков періодично буває у Дніпропетровській області.

Читайте також: В Дніпродзержинську викрито діяльність злочинної групи чиновників, - Купрій

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат