Автобуси з Норвегії на дорогах Дніпра: на яких маршрутах побачимо

11.11.2021 14:23   -
Автор:

До Дніпра прибула ще одна партія великих автобусів, які згодом вийдуть на міські маршрути. Низькопідлогові машини приїхали з Норвегії, вони обладнані системою клімат-контролю, пандусом та майданчиком для маломобільних. До того ж мають електронний маршрутовказівник. Розмістилися автобуси на майданчику перевізника «Ігрек».

«Це автобуси марки «Volvo». Їх зараз на майданчику стоїть 14 одиниць. Ще два, що прибули раніше, вже працюють на маршрутах. Вони екологічного стандарту Євро-5. Їм з десять років. Після перевірки усіх систем автобуси вийдуть на дороги міста. Найбільше буде на 107-му маршруті. Щодо місткості – 80 пасажирів й більше (включаючи тих, хто їздитиме стоячи)», – розповів директор ТОВ ВКФ «Ігрек» Михайло Клокун.

За останні три тижні до дніпровських перевізників приїхало 24 автобуси зі скандинавських країн, а за весь рік у місті таких уже з’явилось 90 одиниць.

«Ми продовжуємо програму міського голови Дніпра Бориса Філатова з оновлення та збільшення рухомого складу. До кінця цього року автопідприємства міста планують закупити ще близько трьох десятків автобусів. А після виходу з червоної зони карантину на 40-му маршруті мають запустити великі автобуси», – зауважив спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков.

Також він додав щодо перевезень пасажирів у автобусах та електротранспорті за сертифікатами про щеплення: «Обласна комісія ТЕБ та НС вирішила, що міські комісії можуть вводити подібні обмеження. Проте саме комісія Дніпра не ухвалювала рішення щодо проїзду за ковід-сертифікатами. Якщо це станеться, повідомимо додатково. Але взагалі намагатимемося уникати таких введень».