Автобусів великої місткості у Дніпрі побільшало

28.01.2021 14:18   -

У Дніпрі маршрути № 107, 146-А та 146-Б поповняться автобусами великої місткості – 11 машин нещодавно прибули з Фінляндії. Перед випуском на дороги вони проходять технічне обслуговування.  

«Загалом цьогоріч до Дніпра прибули 17 автобусів великої місткості. Шість з них уже працюють на маршрутах № 51 та № 115. Ще 11 наразі проходять технічне обслуговування. Ці машини замінять автобуси середньої місткості на маршрутах № 107, 146-А та 146-Б. У планах оснастити повністю ці маршрути автобусами великої місткості вже до кінця літа», – сказав спеціаліст сектору контролю та моніторингу виконання договірних зобов’язань відділу пасажирських перевезень управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков.

Перед випуском на маршрут перевіряється технічний стан автобуса, проводиться хімчистка та перефарбування.

«Наразі відбувається стандартна підготовка машин до виходу на маршрути. Усі автобуси вже пройшли техобслуговування і хімчистку, частина з них перебуває на фарбуванні, оскільки ми брендуємо їх в один колір – жовтий. Уже цього тижня поступово автобуси виїжджатимуть на маршрути», – розповів детальніше директор ТОВ ВКФ «Ігрек» Михайло Клокун.

Водії, що раніше працювали на автобусах середньої пасажиромісткості, тішаться, пересідаючи за кермо нових автобусів.
«У цій машині комфортно. У малому автобусі завжди була проблема з обігрівом, а тут працюєш у теплі. До того ж автобус легкий та безшумний. Тут передбачено перевезення людей з інвалідністю, людей похилого віку та мам із дитячими візочками. Загалом дуже багато переваг», – поділився враженнями водій автобуса Дмитро Черненко.