Актуальні дані щодо коронавірусу у Дніпрі: 2 нових випадки

02.07.2020 10:40   -

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 63 особи. Станом на 2 липня у місті офіційно зафіксовано 520 випадків захворювання на коронавірус. 400 людей вже одужали. П’ятеро пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Жоден з пацієнтів не підключений до апарата штучної вентиляції легень. Наразі маємо 217 негативних відповідей від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 2 липня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Альона Олексенко.

Мапа локацій виявлених випадків коронавірусу

Вона зазначила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 1790 виїздів та оглянули 5687 осіб, у 365 з них виявили COVID-19.

«Пандемія коронавірусу стала випробуванням для всіх. Безліч людей щодня ризикують на передовій боротьби із захворюванням, проявляючи справжній героїзм. Та чи знаєте ви, що героєм може стати кожен з нас. Достатньо – піклуватись про себе. А ще – станьте донором крові, подаруйте комусь шанс на життя. Адже хірургічні операційні та реанімації не знають карантину. Бережіть себе та будьте здорові», – сказала Альона Олексенко.