Якщо всі бюлетені скласти, їх висота сягне вершини Кіліманджаро

11.07.2019 18:45
Поліграфкомбінат "Україна" вже надрукував 53,5 млн виборчих бюлетенів на позачергові парламентські вибори, що становить 84% від загальної кількості.
 
Про це розповів директор поліграфкомбінату Юрій Оніщенко на брифінгу, повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на "Укрінформ".

"Станом на сьогоднішній день виготовлено по одномандатних округах 26 млн бюлетенів, по багатомандатному округу - 27 млн бюлетенів, по закордонному округу - 469 тисяч 172 примірники бюлетенів. Загалом - це 53 млн 500 тисяч бюлетенів, що складає 84% від загальної кількості бюлетенів", - сказав він та нагадав, що друк бюлетенів буде завершено не пізніше, як за 7 днів до дня голосування.

Директор поліграфкомбінату підкреслив, що бюлетені мають 8 ступенів і друкуються на папері вітчизняного виробництва. Оніщенко також зазначив, що для друку бюлетенів буде витрачено майже 14 млн аркушів захищеного паперу формату 62 см на 81 см, що становить 540 тонн.

"Якщо скласти всі бюлетені, що будуть віддруковані, один на один в одну стопку, то її висота дорівнюватиме висоті найвищої вершини Африки - Кіліманджаро, 5 км 895 м", - додав він.

У свою чергу заступник голови Центральної виборчої комісії Євгеній Радченко проінформував, що розмір бюлетеня в багатомандатному виборчому окрузі буде 200 на 600 мм, а бюлетені в одномандатних виборчих округах будуть різними, зважаючи на різну кількість кандидатів.

За його словами, наразі найменше кандидатів - 5 в ОВО №188 (Хмельницький), найбільше - 46 в ОВО №133 (Одеса). Він відзначив, що станом на 11 липня до поліграфкомбінату "Україна" передано замовлення на виготовлення 60 млн 398 тисяч 300 виборчих бюлетенів, із яких 30 млн 407 тисяч 544 бюлетенів в загальнольнодержавному та закордонному виборчому округах 29 млн 990 тисяч 630 - в одномандатних виборчих округах.

"Така різниця пов'язана з тим, що понад 400 тисяч у нас виборців в закордонному виборчому окрузі, а вони в одномандатних виборчих округах не голосують", - зауважив він. Крім того, за його даними, ця різниця пов'язана з кратністю бюлетенів на друкарському аркуші.

Радченко також розповів, що вартість одного бюлетеня в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі становить 4 грн 20 коп., а в одномандатних округах залежно від розміру бюлетеня коливається від 2 грн 28 коп. до 4 грн 68 коп.

Голова ЦВК Тетяну Сліпачук додала, що на нинішніх виборчих бюлетенях є стилізоване зображення куполу Верховної Ради. За її словами, такого зображення в минулому на бюлетенях ще не було.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія 26 червня затвердила форми та тексти виборчих бюлетенів для голосування в загальнодержавному багатомандатному та одномандатних виборчих округах під час позачергових парламентських виборів 21 липня.

Текст виборчого бюлетеня в багатомандатному виборчому окрузя друкується на одному аркуші розміром 200х600 мм блакитно-сірого кольору, а бюлетені в ОВО - аркуші пісочного кольору. Виборчі бюлетені в одномандатних округах залежно від кількості кандидатів у народні депутати, зареєстрованих в ОВО, виборчі бюлетені виготовляються за різними розмірами, а саме: до 6 кандидатів - розміром 200 х 200 мм; до 11кандидатів - розміром 200 х 300 мм; до 18кандидатів - розміром 200 х 400 мм; до 33 кандидатів - розміром 200 х 600 мм; до 50 кандидатів - розміром 200 х 800 мм.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю