Жители ж/м Победа просят убрать ларьки с тротуаров

13.04.2016 15:30

На сайте горсовета была опубликована петиция с просьбой к мэру Днепропетровска убрать МАФы с тротуаров, поскольку они затрудняют передвижение пешеходов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Ларьки на участке тротуара по проспекту Героев, 3, от здания пиццерии «Челентано» до супермакета АТБ №21, портят весь вид проспекта и прилегающую территорию. Из-за них тротуар сужен, движение пешеходов затруднено. Вокруг постоянный мусор, стихийная торговля, антисанитария. В 100 метрах от этого участка находится рынок «Кодак», где и должны размещаться торговые ларьки», - говорится в петиции.

Читайте также: В Днепропетровске чиновники нарушают сроки рассмотрения петиций.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю