Нардеп от Радикальной партии открыл приемную в округе Яроша

02.03.2015 17:44

В Синельниково начала постоянную работу Общественная приемная народного депутата от Радикальной партии, председателя комитета по вопросам финансовой политики и банковской деятельности Сергея Рыбалка.

Об этом в своем блоге на сайте Интернет-издания "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" сообщила пресс-секретарь Днепропетровской ТО РПЛ Ольга Палий.

Общественная приемная расположенная в депутатской комнате Синельниковского горсовета по адресу: г. Синельниково, ул. 40-летия Октября, д. 14, первый этаж, кабинет №3. Каждый второй и третий четверг месяца с 15-00 до 17-00 прием ведут опытные юристы. Они помогут вам отстоять свои права в самых разных сферах. Ведь благосостояние страны начинается с правовой защищенности каждого гражданина.

Получить юридическую консультацию в общественной приемной народного депутата Сергея Рыбалка можно и в Днепропетровске по адресу: пр. Кирова, 101. Каждый второй и четвертый вторник месяца с 11:00 до 13:00 в общественной приемной ведут прием профессиональные юристы.

Предварительная запись по телефону: 056-790-31-57.

Напомним, Дмитрий Ярош избирался в 39 избирательном округе, который включает город Синельниково, Васильковский, Межевской, Петропавловский, Покровский, Синельниковский районы.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной организации Радикальной партии Олега Ляшко, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва, экс-лидер партии "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат