Збори громадян Дніпропетровська не треба асоціювати з Майданом, - Денисенко

24.03.2015 16:54

«Щодо оголошеного на завтра у Дніпрі Народного Віче.

Після неадекватної істерики деяких мас-медіа, напівполітиків-напівжурналістів і просто шизоїдів із високих київських кабінетів, порадившись з земляками-нардепами і врахувавши думку громадських активістів дійшли спільної думки -поберегти слабкі нерви київського бомонду й істеблішменту, дати їм зайвих пару днів дихнути-видихнути і заспокоїтися, не псувати Валентину Олександровичу Наливайченку його останнє на посаді голови Служби професійне свято - день СБУ, і просто щоб утнути фонтан пропорошенківських страхів і фантазій щодо нью-ДНР ім. Коломойського у Дніпропетровську -  Вирішили перенести захід з середи на суботу, прибрати з його назви слово Віче (щоби ніхто в верхах не ходив під себе від асоціацій із Майданом) і назвати збори громадян Дніпропетровська Громадянською акцією на захист єдності України та на підтримку дніпропетровської команди», - пише у своєму фейсбук дніпропетровський нардеп Андрій Денисенко.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГАЛВНОЕ».

«Все відбудеться у суботу, о 14.00, на Площі Героїв Майдану.

Дніпро - це серце України, Новий Бандерштадт, а не якась промосковська діра. І нехай не сподіваються, що ми, українські патріоти і націоналісти будемо гратися в якісь містечкові сепаратизми і віддамо їм решту нашої країни», - додав Денисенко.

Читайте також: Замгубернатора будет подавать иск по поводу «лживого заявления Наливайченко»

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Прохожий
26.03.2015
Андрюша решил снова на крови попиариться?
ДяДяЖеНя
25.03.2015
Ким тільки не був Денисенко, але завжди був поганцем і провокатором.
55
24.03.2015
Позорное чмо ты, Андрей
Андрей
24.03.2015
Вы даже не смейте произносить слово майдан, люди выходили не за защиту олигархов, а вы занимаетесь манипуляцией, популизмом на крови и раскачиванием ситуации в области!
Обожатели
24.03.2015
Сам ты тупой. Как ты сказал, так тебя и услышали, шестерка приватовская! Теперь твои вожди посовещавшись решили что в среду никто не придет, и надо сгонять людей на субботу - даже Филатову для этого пришлось на эфир вылезать чтобы выгородить тебя неадеквата
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет