Збори громадян Дніпропетровська не треба асоціювати з Майданом, - Денисенко

24.03.2015 16:54

«Щодо оголошеного на завтра у Дніпрі Народного Віче.

Після неадекватної істерики деяких мас-медіа, напівполітиків-напівжурналістів і просто шизоїдів із високих київських кабінетів, порадившись з земляками-нардепами і врахувавши думку громадських активістів дійшли спільної думки -поберегти слабкі нерви київського бомонду й істеблішменту, дати їм зайвих пару днів дихнути-видихнути і заспокоїтися, не псувати Валентину Олександровичу Наливайченку його останнє на посаді голови Служби професійне свято - день СБУ, і просто щоб утнути фонтан пропорошенківських страхів і фантазій щодо нью-ДНР ім. Коломойського у Дніпропетровську -  Вирішили перенести захід з середи на суботу, прибрати з його назви слово Віче (щоби ніхто в верхах не ходив під себе від асоціацій із Майданом) і назвати збори громадян Дніпропетровська Громадянською акцією на захист єдності України та на підтримку дніпропетровської команди», - пише у своєму фейсбук дніпропетровський нардеп Андрій Денисенко.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГАЛВНОЕ».

«Все відбудеться у суботу, о 14.00, на Площі Героїв Майдану.

Дніпро - це серце України, Новий Бандерштадт, а не якась промосковська діра. І нехай не сподіваються, що ми, українські патріоти і націоналісти будемо гратися в якісь містечкові сепаратизми і віддамо їм решту нашої країни», - додав Денисенко.

Читайте також: Замгубернатора будет подавать иск по поводу «лживого заявления Наливайченко»

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Прохожий
26.03.2015
Андрюша решил снова на крови попиариться?
ДяДяЖеНя
25.03.2015
Ким тільки не був Денисенко, але завжди був поганцем і провокатором.
55
24.03.2015
Позорное чмо ты, Андрей
Андрей
24.03.2015
Вы даже не смейте произносить слово майдан, люди выходили не за защиту олигархов, а вы занимаетесь манипуляцией, популизмом на крови и раскачиванием ситуации в области!
Обожатели
24.03.2015
Сам ты тупой. Как ты сказал, так тебя и услышали, шестерка приватовская! Теперь твои вожди посовещавшись решили что в среду никто не придет, и надо сгонять людей на субботу - даже Филатову для этого пришлось на эфир вылезать чтобы выгородить тебя неадеквата
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат