Завтра у Дніпропетровськ прибуде посол Японії, що тримає курс до зони АТО

24.11.2014 16:49

Завтра, 25 листопада, до Дніпропетровська прибуде Надзвичайний та повноважний послом Японії в Україні  пан Шігекі Сумі. Він зустрінеться з найвищим керівництвом області.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Під час зустрічі будуть обговорені питання  реалізації спільних програм у галузі медицини, освіти, космічних та інших інноваційних технологій, а також подальшої реалізації грандової  програми "Кусаное" на Дніпропетровщині. В рамках програми низка установ Дніпропетровської області подали свої заявки на отримання фінансової допомоги. Сума грантової допомоги може досягати 100 тис. дол. США за кожною заявкою. Наразі Посольством Японії в Україні оброблено і направлено до Уряду Японії заявки, за якими очікується відповідь про фінансування на початку 2015 року. Зокрема, це реконструкеції шкіл та профтехучилищ, поставка медобладнання у лікарні.

Також у рамках візиту надзвичайний та повноважний посол Японії в Україні  пан Шігекі Сумі ознайомиться з ситуацією в Дніпропетровській області, а після цього відправиться у зону АТО (Донецька область).

Прийом посла відбудеться за участі заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадія Корбана, народного депутата України Бориса Філатова, радника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Бориса Трейгермана.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат