Завтра у Дніпропетровськ прибуде посол Японії, що тримає курс до зони АТО

24.11.2014 16:49

Завтра, 25 листопада, до Дніпропетровська прибуде Надзвичайний та повноважний послом Японії в Україні  пан Шігекі Сумі. Він зустрінеться з найвищим керівництвом області.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Під час зустрічі будуть обговорені питання  реалізації спільних програм у галузі медицини, освіти, космічних та інших інноваційних технологій, а також подальшої реалізації грандової  програми "Кусаное" на Дніпропетровщині. В рамках програми низка установ Дніпропетровської області подали свої заявки на отримання фінансової допомоги. Сума грантової допомоги може досягати 100 тис. дол. США за кожною заявкою. Наразі Посольством Японії в Україні оброблено і направлено до Уряду Японії заявки, за якими очікується відповідь про фінансування на початку 2015 року. Зокрема, це реконструкеції шкіл та профтехучилищ, поставка медобладнання у лікарні.

Також у рамках візиту надзвичайний та повноважний посол Японії в Україні  пан Шігекі Сумі ознайомиться з ситуацією в Дніпропетровській області, а після цього відправиться у зону АТО (Донецька область).

Прийом посла відбудеться за участі заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадія Корбана, народного депутата України Бориса Філатова, радника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Бориса Трейгермана.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю