Завтра у Дніпропетровськ прибуде посол Японії, що тримає курс до зони АТО

24.11.2014 16:49

Завтра, 25 листопада, до Дніпропетровська прибуде Надзвичайний та повноважний послом Японії в Україні  пан Шігекі Сумі. Він зустрінеться з найвищим керівництвом області.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Під час зустрічі будуть обговорені питання  реалізації спільних програм у галузі медицини, освіти, космічних та інших інноваційних технологій, а також подальшої реалізації грандової  програми "Кусаное" на Дніпропетровщині. В рамках програми низка установ Дніпропетровської області подали свої заявки на отримання фінансової допомоги. Сума грантової допомоги може досягати 100 тис. дол. США за кожною заявкою. Наразі Посольством Японії в Україні оброблено і направлено до Уряду Японії заявки, за якими очікується відповідь про фінансування на початку 2015 року. Зокрема, це реконструкеції шкіл та профтехучилищ, поставка медобладнання у лікарні.

Також у рамках візиту надзвичайний та повноважний посол Японії в Україні  пан Шігекі Сумі ознайомиться з ситуацією в Дніпропетровській області, а після цього відправиться у зону АТО (Донецька область).

Прийом посла відбудеться за участі заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадія Корбана, народного депутата України Бориса Філатова, радника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Бориса Трейгермана.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет