Завтра у Дніпропетровськ прибуде посол Японії, що тримає курс до зони АТО

24.11.2014 16:49

Завтра, 25 листопада, до Дніпропетровська прибуде Надзвичайний та повноважний послом Японії в Україні  пан Шігекі Сумі. Він зустрінеться з найвищим керівництвом області.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Під час зустрічі будуть обговорені питання  реалізації спільних програм у галузі медицини, освіти, космічних та інших інноваційних технологій, а також подальшої реалізації грандової  програми "Кусаное" на Дніпропетровщині. В рамках програми низка установ Дніпропетровської області подали свої заявки на отримання фінансової допомоги. Сума грантової допомоги може досягати 100 тис. дол. США за кожною заявкою. Наразі Посольством Японії в Україні оброблено і направлено до Уряду Японії заявки, за якими очікується відповідь про фінансування на початку 2015 року. Зокрема, це реконструкеції шкіл та профтехучилищ, поставка медобладнання у лікарні.

Також у рамках візиту надзвичайний та повноважний посол Японії в Україні  пан Шігекі Сумі ознайомиться з ситуацією в Дніпропетровській області, а після цього відправиться у зону АТО (Донецька область).

Прийом посла відбудеться за участі заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадія Корбана, народного депутата України Бориса Філатова, радника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Бориса Трейгермана.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет