Заммэра Днепра рассказал, как он «воевал» с ларьком

31.05.2017 09:48

Заместитель городского головы Днепра Владимир Миллер на своей странице в Фейсбук рассказал, как он пытался разобраться с киоском, мешающим спать местным жителям.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сегодня впервые позвонил на 102.

Напротив дома - большой ларек, стоит лет 8, как минимум. По ночам собирается сомнительная публика на авто, включают музыку, орут, ругаются, дерутся. В общем, нарушают.

В 23-35 решил позвонить на 102, проявить, так сказать, сознательность.

Ждал ровно минуту, слушал веселую музычку.

Ладно ларек, но вот если бы, не дай Бог, моя жизнь была бы в опасности? Только на Бога остается уповать.

Для справки - дискотека продолжается и сейчас.

Торец дома: переулок Штабной, дом 1», - написал он.

Читайте также: На ж/м Победа строят 2-этажные киоски (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, директор финансово-экономического департамента Днепровского горсовета.
Подробнее
Комментарии
Катерина
31.05.2017
Вам повезло. На наши вызовы, если и отвечают, то не приезжают никогда. Не будут же они штрафовать наливайку участкового. Ему что, жить на одну зарплату? А наркоаптека - это вообще святое.
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет