Замість децентралізації уряд порушує права місцевого самоврядування, - Купрій

22.12.2014 20:32

Дніпропетровський нардеп Віталій Купрій заявляє, що на засіданні фракції Блок Петра Порошенка розкритикували урядові законопроекти в бюджетній та податковій сферах.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На засіданні фракції БПП, яке зараз проходить в ВР, Віктор Пинзеник не залишив і мокрого місця на запропонованому урядом пакеті законопроектів в бюджетній та податковій сферах.

Проблема прихованого колосального розміру державного бюджету не вирішена. На сьогодні він складає до 15 % ВВП. Це 230 млрд. грн., більшість яких направлена на фінансування Нафтогазу, Фонду гарантування банківських вкладів та рефінансування комерційних банків.

Проект змін до податкового кодексу, на думку екс-міністра фінансів, руйнує Пенсійну систему, не стимулює платників і створює «уравнилівку». Замість децентралізації українцям пропонується фактично централізація фінансів, що порушує права місцевого самоврядування.

Пропозиція Пинзеника була: не поспішати з бюджетними і податковими законопроектами, тиснути на уряд, щоб той запропонував якісно нові документи. Зал аплодував.

Я особисто взагалі вважаю, що уряд латає дірки і не бажає нічого кардинально змінювати. Наприклад, я вважаю, що ПДВ - самий корумпований податок треба відмінити і встановити прозорий для адміністрування податок з обороту, скоротивши при цьому армію податківців-дармоїдів. Замість цього уряд збирається в тестовому режимі запровадити практику попередньої сплати підприємствами ПДВ у розмірі 40 млрд. грн., чим однозначно добити нашу економіку. За таке я голосувати не збираюсь», - повідомив політик.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет