Замість децентралізації уряд порушує права місцевого самоврядування, - Купрій

22.12.2014 20:32

Дніпропетровський нардеп Віталій Купрій заявляє, що на засіданні фракції Блок Петра Порошенка розкритикували урядові законопроекти в бюджетній та податковій сферах.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На засіданні фракції БПП, яке зараз проходить в ВР, Віктор Пинзеник не залишив і мокрого місця на запропонованому урядом пакеті законопроектів в бюджетній та податковій сферах.

Проблема прихованого колосального розміру державного бюджету не вирішена. На сьогодні він складає до 15 % ВВП. Це 230 млрд. грн., більшість яких направлена на фінансування Нафтогазу, Фонду гарантування банківських вкладів та рефінансування комерційних банків.

Проект змін до податкового кодексу, на думку екс-міністра фінансів, руйнує Пенсійну систему, не стимулює платників і створює «уравнилівку». Замість децентралізації українцям пропонується фактично централізація фінансів, що порушує права місцевого самоврядування.

Пропозиція Пинзеника була: не поспішати з бюджетними і податковими законопроектами, тиснути на уряд, щоб той запропонував якісно нові документи. Зал аплодував.

Я особисто взагалі вважаю, що уряд латає дірки і не бажає нічого кардинально змінювати. Наприклад, я вважаю, що ПДВ - самий корумпований податок треба відмінити і встановити прозорий для адміністрування податок з обороту, скоротивши при цьому армію податківців-дармоїдів. Замість цього уряд збирається в тестовому режимі запровадити практику попередньої сплати підприємствами ПДВ у розмірі 40 млрд. грн., чим однозначно добити нашу економіку. За таке я голосувати не збираюсь», - повідомив політик.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат