Заместитель Филатова прокомментировал уход своего коллеги

08.04.2016 16:37

Заместитель городского головы Александр Санжара считает, что «возможно, еще не пришло время таких честных и бескомпромиссных людей, как Дмитрий Погребов».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

«Он (Дмитрий Погребов – ред.) – умнейший человек, системный, очень хороший. Возможно, еще не то время, когда вот такие люди, хорошие люди, должны работать. В действительности все, что он сделал, а сделал он много, — это очень хорошо и очень важно, потому что при нем были продвинуты основные вещи – структура, нормальный регламент, а не тот, что нам пытались навязать, принят бюджет. Мы прошли много сложных, серьезных вопросов. Но в какой-то момент то ли все сломались, то ли как-то сломались отношения…

Мы видим, что Дмитрий – достаточно бескомпромиссный человек. А горсовет – там нельзя решить как в бизнесе: ты решил, и все делают. В горсовете – ты решил, но есть 64 человека, которые могут влиять на твое решение. Потом твое решение видоизменяется, деформируется, а в итоге, возможно, это уже не совсем твое решение, то, что ты видел. Здесь главное, как на корабле, задавать направление. И если корабль плывет в правильную сторону, например, на запад, он плывет на запад, хотя ветер его толкает из стороны в сторону», - сказал он.

По словам Александра Санжары, Дмитрий Погребов «со своими особенностями характера – бескомпромиссность, честность – устал находиться среди постоянных ветров». «Главное, что он направил корабль в нужное русло», - отметил чиновник.

Напомним, что 6 апреля, стало известно об увольнении первого заместителя мэра Дмитрия Погребова.

Читайте также: В Днепропетровском горсовете – новые назначения.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Экс-депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю