Заявленную Филатовым муниципальную реформу озвучил Святослав Олейник

12.11.2014 09:50

Анонсированную заместителем губернатора Днепропетровщины Борисом Филатовым концепцию муниципального реформирования озвучил его коллега Святослав Олейник.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР-ГЛАВНОЕ».

Напомним, в конце октября, после проведения парламентских выборов в Украине замгубернатора Борис Филатов заявил, что его предвыборное обещание о ликвидации райсоветов было выполнено, а команде ОГА такое решение стоило немало сил.

На своей странице в фейсбук коллега Филатова по ОГА Святослав Олейник подтвердил, что за принятым на сессии Днепропетровского горсовета решением о ликвидации районних советов последует «сокращение районных прокуратур и других госорганов с целью экономии бюджетных средств».

По словам замгубернатора, в рамках децентрализации власти аналогичные решения ДнепрОГА рекомендует принять Кривому Рогу и Днепродзержинску.

Святослав ОЛейник очертил задачи в виде сокращения количества депутатов местных советов до минимально необходимого уровня: для Днепропетровска и Кривого Рога - 60 человек, для Днепродзержинска – 40 вместо 120.

Затем депутатам поручат инициировать изменения в законодательство, чтобы довести количество городских депутатов до 20-30 человек в Днепропетровске и Кривом Роге, а в Днепродзержинске, Никополе и Павлограде - до 10-12 человек.

Депутатский корпус областного совета планируется установить на уровне 30-35 человек.

Читайте также: Когда смотрю на власть, начинаю думать о самолюстрации из нее, - Святослав Олейник

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю