За кого сегодня будут голосовать в Кривом Роге

27.03.2016 11:00

27 марта в Кривом Роге проходят внеочередные выборы городского головы, на которых кандидатами зарегистрировались 15 человек

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Криворожане будут выбирать из следующих кандидатур:

Яна Беркут, предприниматель, беспартийная, самовыдвиженец;

Олег Бойченко, предприниматель, член партии «Свобода», самовыдвиженец;

Юрий Вилкул, нынешний мэр Кривого Рога, беспартийный, самовыдвиженец;

Инна Иванченко, предприниматель, беспартийная, самовыдвиженец;

Николай Колесник, замдиректора по юридическим вопросам, член партии «Укроп», выдвиженец от «Укропа»;

Олег Косяк, сотрудник вуза, член Партии простых людей Сергея Каплина, самовыдвиженец;

Алексей Кривенко, сотрудник вуза, беспартийный, самовыдвиженец;

Александр Крыжов, врач, член Партии ветеранов Афганистана, самовыдвиженец;

Игорь Левицкий, предприниматель, беспартийный, выдвинут Криворожской городской организации политической партии «Громадський Рух «Народний контроль».

Александр Натаров, инженер отеля, беспартийный, самовыдвиженец;

Наталья Новицкая, безработная, беспартийная, самовыдвиженец;

Семен Семенченко, народный депутат Украины, член партии «Самопомощь», выдвиженец «Самопомощи».

Василий Сердюков, заведующий музея ЮГОКа, беспартийный, выдвинут Криворожской городской организацией Партии простых людей Сергея Каплина;

Светлана Сова, директор юридической компании, член политической партии «Сила людей», выдвиженец «Силы людей»;

Ярослав Шрам, предприниматель, беспартийный, самовыдвиженец.

Как известно, 23 декабря 2015 года Верховная Рада проголосовала за законопроект о проведении повторных выборов мэра в Кривом Роге 27 марта 2016 года. 30 января его подписал президент Украины Петр Порошенко.

Читайте также: В Кривом Роге заявили о возможности силового сценария на выборах (ВИДЕО).

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Депутат Криворожского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет