За кого сегодня будут голосовать в Кривом Роге

27.03.2016 11:00

27 марта в Кривом Роге проходят внеочередные выборы городского головы, на которых кандидатами зарегистрировались 15 человек

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Криворожане будут выбирать из следующих кандидатур:

Яна Беркут, предприниматель, беспартийная, самовыдвиженец;

Олег Бойченко, предприниматель, член партии «Свобода», самовыдвиженец;

Юрий Вилкул, нынешний мэр Кривого Рога, беспартийный, самовыдвиженец;

Инна Иванченко, предприниматель, беспартийная, самовыдвиженец;

Николай Колесник, замдиректора по юридическим вопросам, член партии «Укроп», выдвиженец от «Укропа»;

Олег Косяк, сотрудник вуза, член Партии простых людей Сергея Каплина, самовыдвиженец;

Алексей Кривенко, сотрудник вуза, беспартийный, самовыдвиженец;

Александр Крыжов, врач, член Партии ветеранов Афганистана, самовыдвиженец;

Игорь Левицкий, предприниматель, беспартийный, выдвинут Криворожской городской организации политической партии «Громадський Рух «Народний контроль».

Александр Натаров, инженер отеля, беспартийный, самовыдвиженец;

Наталья Новицкая, безработная, беспартийная, самовыдвиженец;

Семен Семенченко, народный депутат Украины, член партии «Самопомощь», выдвиженец «Самопомощи».

Василий Сердюков, заведующий музея ЮГОКа, беспартийный, выдвинут Криворожской городской организацией Партии простых людей Сергея Каплина;

Светлана Сова, директор юридической компании, член политической партии «Сила людей», выдвиженец «Силы людей»;

Ярослав Шрам, предприниматель, беспартийный, самовыдвиженец.

Как известно, 23 декабря 2015 года Верховная Рада проголосовала за законопроект о проведении повторных выборов мэра в Кривом Роге 27 марта 2016 года. 30 января его подписал президент Украины Петр Порошенко.

Читайте также: В Кривом Роге заявили о возможности силового сценария на выборах (ВИДЕО).

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Депутат Криворожского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат