За кого сегодня будут голосовать в Кривом Роге

27.03.2016 11:00

27 марта в Кривом Роге проходят внеочередные выборы городского головы, на которых кандидатами зарегистрировались 15 человек

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Криворожане будут выбирать из следующих кандидатур:

Яна Беркут, предприниматель, беспартийная, самовыдвиженец;

Олег Бойченко, предприниматель, член партии «Свобода», самовыдвиженец;

Юрий Вилкул, нынешний мэр Кривого Рога, беспартийный, самовыдвиженец;

Инна Иванченко, предприниматель, беспартийная, самовыдвиженец;

Николай Колесник, замдиректора по юридическим вопросам, член партии «Укроп», выдвиженец от «Укропа»;

Олег Косяк, сотрудник вуза, член Партии простых людей Сергея Каплина, самовыдвиженец;

Алексей Кривенко, сотрудник вуза, беспартийный, самовыдвиженец;

Александр Крыжов, врач, член Партии ветеранов Афганистана, самовыдвиженец;

Игорь Левицкий, предприниматель, беспартийный, выдвинут Криворожской городской организации политической партии «Громадський Рух «Народний контроль».

Александр Натаров, инженер отеля, беспартийный, самовыдвиженец;

Наталья Новицкая, безработная, беспартийная, самовыдвиженец;

Семен Семенченко, народный депутат Украины, член партии «Самопомощь», выдвиженец «Самопомощи».

Василий Сердюков, заведующий музея ЮГОКа, беспартийный, выдвинут Криворожской городской организацией Партии простых людей Сергея Каплина;

Светлана Сова, директор юридической компании, член политической партии «Сила людей», выдвиженец «Силы людей»;

Ярослав Шрам, предприниматель, беспартийный, самовыдвиженец.

Как известно, 23 декабря 2015 года Верховная Рада проголосовала за законопроект о проведении повторных выборов мэра в Кривом Роге 27 марта 2016 года. 30 января его подписал президент Украины Петр Порошенко.

Читайте также: В Кривом Роге заявили о возможности силового сценария на выборах (ВИДЕО).

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Депутат Криворожского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю