В Кривом Роге заявили о возможности силового сценария на выборах (ВИДЕО)

20.03.2016 17:00

В Кривом Роге состоялось последнее "вече" перед выборами мэра. В нем приняли участие нардепы Егор Соболев и Семен Семенченко. Последний сейчас баллотируется в мэры города. А также проигравший прошлые выборы Юрий Милобог и другие представители "Самопомощи". Несмотря на широкое анонсирование, пришли на митинг чуть более ста человек.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Участники "вече" не скрывают своих планов: если результат выборов 27 марта оставит им хоть какие-то шансы, они намерены применить силу - вплоть до кровопролития и вооруженных захватов.

Как заявил на вече боец с позывным "Тройка": "Как захватывали, так и будем захватывать. Мы сделаем все, чтобы в нашем городе была наша власть. Если надо - будет кровь, будет кровь. Мы на все пойдем, чтобы тут была наша власть. Снова штурмы, снова захваты, без этого никак".

В ноябре-декабре минувшего года "активисты" под руководством нардепов Семенченко, Соболева и Парасюка захватывали здание криворожского горисполкома, нападали на сотрудников полиции и муниципальной гвардии. Также возле палатки, которую установил под исполкомом Семенченко, были обнаружены боевые гранаты.

Ранее представители "Правого сектора" официально заявили, что переводят свой штаб из Днепропетровска в Кривой Рог в связи с предстоящими выборами мэра.

Читайте также: Назначение Семенченко разочаровало Кривой Рог, - общественники.

 

 

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Депутат Криворожского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю