Євген Удод: "Зроблені конкретні кроки для вирішення проблеми "Південмашу"

14.02.2015 19:30

14 лютого голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод вдруге зустрівся з працівниками «Південного машинобудівного заводу» імені А.М. Макарова та розповів про результати перемовин у Києві щодо вирішення проблеми заборгованості по зарплатні колективу підприємства.

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу облради.

До столиці вирушила ініціативна група з представників заводу та обласної ради на чолі з Є.Удодом. Там було проведено зустріч з головою Державного космічного агентства України Олегом Уруським та головою бюджетного комітету Верховної Ради.

Була досягнута домовленість, що в середу, 18 лютого, голова Державного космічного агентства України виступить у Кабінеті Міністрів, проінформує урядовців про складну ситуацію, яка склалася на провідному космічному підприємстві країни, та вимагатиме від уряду передбачити кошти на погашення заборгованості перед південмашівцями.

Також голова Олегом Уруський запевнив, що космічне агентство активно займається пошуком нових замовлень для Південмашу, які дозволять підприємству не тільки вирішити поточну проблему з зарплатнею, а й надалі розвиватися.

Південмашівці підтримали дії Євгена Удода. Але заявили, якщо їх проблема не буде вирішена позитивна, вони готові до більш масових акцій та навіть до пікетування органів влади у Києві.

«Проблема Південмашу – стратегічна. Заборгованість по зарплатні б’є не тільки по працівникам підприємства та іміджу нашого регіону. Це підриває соціальну стабільність. Тому проблему треба негайно вирішувати», – підкреслив Євген Удод. Також він домовився з працівниками заводу зустрітися за підсумками засідання уряду,  де буде вирішуватися проблема Південмашу, та узгодити план подальших дій.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю