Випробування майданами йдуть на користь українцям, - дніпровський активіст

21.11.2016 15:16

Громадський активіст, координатор «УкРАїнського Клубу», Микола Лукашов вважає, що в подальшому можливий як ще один кривавий майдан, так і мирний розвиток подій.

Про це він заявив в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Я учасник декількох майданів і в Києві, і в Дніпрі. Незважаючи на весь той негатив, про який всі кажуть, я вважаю, що це все – наші уроки, що це все сталося не просто так, бо все має під небом свій час. І оскільки ми вже певні уроки пройшли, то будемо проходити їх і надалі, і проходити ще довго.

Читайте также: После Майдана многие пошли на диван ждать перемен, - активист

Не хочу сказати, що чим гірше, тим краще. Але саме ті випробування, які зараз проходять, вони українцям на користь. І значить у нас швидше вийде побачити ту країну, про яку ми мріємо, хоча мріє кожен по-своєму. Це все лежить у нас під носом, але чомусь ніхто не бачить. Тут завжди є декілька шляхів. Але основних два: або буде швидкий, кривавий майдан озброєних до зубів інтелектуалів, або почнеться інший сценарій, який не те що зупинить війну, але почне культурну, інформаційну, духовну експансію України назовні. Не кажучи вже про її внутрішню перебудову», - сказав він.

Читайте также: Рано или поздно произойдет не третий Майдан, а кровавая расправа, - активист

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю