Рано или поздно произойдет не третий Майдан, а кровавая расправа, - активист

11.11.2016 17:32

Экс-заместитель мэра Днепра, активист Вадим Шебанов считает, что за три года после Майдана его цели так и не достигнуты.

Об этом он сообщил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«За три года люстрация не проведена, никто не наказан, евроинтеграции нет. Наша политическая элита и не шевелится. Если бы не принимался закон о безвизовом режиме, то мы бы никогда и не узнали обо всей глубине падения нашей псевдоэлиты. По большому счету, Революция не закончилась, она идет. И чем дальше затягиваются процессы с реформированием, тем больше пацанов у нас будет гибнуть на фронте. Это все звенья одной цепи. Поэтому можно констатировать, что за три года цели Майдана не достигнуты. Достаточно взглянуть на состав парламента: там 70% тех, кто и был до Майдана. О чем дальше говорить? Закон о выборах новый не принят. О финансировании партий приняли, но, по большому счету, он не работает. Если бы не война, это все так бы и осталось.

Читайте также: После Майдана многие пошли на диван ждать перемен, - активист

Чем дальше, тем я меньше верю, что кого-то накажут за разгон Майдана. Нереформированием судебной и правоохранительной системы наша псевдоэлита подталкивает людей на закон Линча. Когда прокуроры, судьи задекларировали такое, что на десять поколений хватит, и они чувствуют себя безнаказанно, то становится все ясно. Но рано или поздно может произойти не третий Майдан, а именно кровавая расправа. Их просто отстреляют и все. По-другому не получается. Когда люди не выносят уроков, они должны заплатить цену», - сказал он.

Читайте также: Майдан не закончился, он продолжается, - Вероника Комиссар

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю