Возле областной налоговой машины паркуют на тротуарах и газонах (ФОТО)

31.03.2016 11:24

В Днепропетровске, от пр. Яворницкого (пр. Карла Маркса) до ул. Симферопольской, где расположена областная налоговая служба, машины паркуют на тротуарах и газонах, вынуждая пешеходов передвигаться по проезжей части.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал фотограф Сергей Дивеев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Пешеходы ходят по проезжей части, так как машины запакованы на тротуаре.

Также новые виды газонов – наезженные!», - пишет он.

Читайте также: Филатов назначил главным над гвардейцами помощника нардепа Денисенко.


Фото: Сергей Дивеев.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю