Вопрос парковок в Днепре очень актуален, - Камиль Примаков

20.04.2018 14:00

Днепрянка Мария Гриценко зарегистрировала петицию о запрете парковок на клумбах, газонах и под окнами домов. Но депутат горсовета Днепра Камиль Примаков говорит, что это и так запрещено, но если начать «гонять» автомобилистов, парковаться будет вообще негде.

Об этом он рассказал в эксклюзивном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Безусловно надо приводить в порядок парковку в нашем городе, делать дополнительные парковочные карманы, возможно, расширять улицы. Из-за припаркованных машин часто возникают пробки в городе, и машины коммунальные не могут убирать улицы», - отметил он.

Депутат говорит, что согласно закону, парковки не могут находится на зеленых зонах, парках, скверах, и в 9 метрах от жилого дома.

«Те моменты, которые указаны в петиции, они и так регламентированы, никто не может на зеленой зоне строить парковку, им не дадут разрешения, никто не может возле дома организовать парковку, это тоже незаконно. Тут нужно принимать правильное взвешенное решение, потому что если начать бороться кардинально со всеми парковками, то мы столкнемся с проблемой, что реально негде машину ставить, особенно если это касается каких-то спальных массивов, там, где есть большая проблема с парковочными местами», - сказал Камиль Примаков.

Он добавил, что в Верховной Раде будет в ближайшее время рассматриваться законопроект, который регламентирует правила парковки в городе, и лучше дождаться этого, а потом на его основе решать местные проблемы.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю