Власти анонсировали снос киосков на ж/м Тополь (ФОТО)

12.03.2016 15:05

И.о. директора департамента потребительского рынка и сферы услуг горсовета Дмитрий Терентьев заявил, что, по результатам заседания рабочей группы, на ж/м Тополь-1, 2, 3 планируется демонтаж некоторых временных сооружений.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«10 марта состоялась четвертая встреча рабочей группы. На этот раз пути к отступлению уже не было. Разобрали ж/м Тополь-1, 2, 3. По всем временным сооружениям, где приняты решения заключать договора, оперативно отправим инспекторов. По остальным объектам начат демонтаж. На следующей неделе будем разбирать ж/м Солнечный (всеми любимая Бердянская, 1 и рядом), и ж/м Западный в районе ЗАГСа», - пишет он.

В то же время общественный активист Денис Давыдов считает, что столь избирательного демонтажа ларьков на ж/м Тополь-1, 2, 3 недостаточно. «Пресловутая комиссия по МАФах со второй попытки «навела порядок» на Тополе. Теперь жители микрорайона будут продираться не через 102 МАФа, а только через 86. Твердой, недрогнувшей рукой члены комиссии решили демонтировать 16 временных сооружений, оставив другие стоять на тротуарах и газонах. Возможно, кто-то из участников комиссии публично объяснит, почему поддерживает беспорядок на улицах города», - говорит он.

Читайте также: В Днепропетровске демонтировали около 150 киосков.

Фото: Фейсбук.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат