Власти анонсировали снос киосков на ж/м Тополь (ФОТО)

12.03.2016 15:05

И.о. директора департамента потребительского рынка и сферы услуг горсовета Дмитрий Терентьев заявил, что, по результатам заседания рабочей группы, на ж/м Тополь-1, 2, 3 планируется демонтаж некоторых временных сооружений.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«10 марта состоялась четвертая встреча рабочей группы. На этот раз пути к отступлению уже не было. Разобрали ж/м Тополь-1, 2, 3. По всем временным сооружениям, где приняты решения заключать договора, оперативно отправим инспекторов. По остальным объектам начат демонтаж. На следующей неделе будем разбирать ж/м Солнечный (всеми любимая Бердянская, 1 и рядом), и ж/м Западный в районе ЗАГСа», - пишет он.

В то же время общественный активист Денис Давыдов считает, что столь избирательного демонтажа ларьков на ж/м Тополь-1, 2, 3 недостаточно. «Пресловутая комиссия по МАФах со второй попытки «навела порядок» на Тополе. Теперь жители микрорайона будут продираться не через 102 МАФа, а только через 86. Твердой, недрогнувшей рукой члены комиссии решили демонтировать 16 временных сооружений, оставив другие стоять на тротуарах и газонах. Возможно, кто-то из участников комиссии публично объяснит, почему поддерживает беспорядок на улицах города», - говорит он.

Читайте также: В Днепропетровске демонтировали около 150 киосков.

Фото: Фейсбук.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет