Владельцы МАФов пикетировали прокуратуру (ФОТО)

13.04.2016 18:04

Сегодня, 13 апреля, коло 60 предпринимателей и представители десятка общественных организаций подали  коллективное обращение в Днепропетровскую областную прокуратуру с просьбой дать информацию по расследованию уголовных производств в отношении действий чиновников в борьбе с МАФАми.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Как сообщил юрист Антон Борисенко, еще в феврале было открыто несколько уголовных производств в отношении городских чиновников по фактам превышения полномочий, порчи имущества и нарушения решения суда о запрете на демонтаж киосков. Общественность также подавала коллективное обращение в городскую прокуратуру №2, в котором сообщала о фактах невыполнения решения суда руководителем городского департамента торговли и КП по благоустройству.

Читайте также: Днепропетровские депутаты уменьшили налог на землю для «своих».

«Варварским демонтажем киосков власть  устроила акцию устрашения, которая остается безнаказанной. Именно в безнаказанности чиновников мы видим причину продолжения самоуправства городского департамента торговли и КП «Управление по контролю за благоустройством»», - заявили участники акции «Прокуратура, дай ответ!».

Они потребовали от прокуратуры  дать публичный ответ о расследовании этих уголовных дел, чтобы придать инициативам власти законное русло.

В областной прокуратуре во время акции как раз проходило совещание с прокурорами города. Заявление от общественности принял начальник управления надзора в уголовном производстве областной прокуратуры Максим Довгаль. В своем заявлении активисты запросили информацию о следователях, которые ведут расследование  и о том, какие оперативно-следственные действия уже проведены.

Читайте также: На ул. Новокрымской киоск перегородил проход в сквер (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю