Днепропетровские депутаты уменьшили налог на землю для «своих»

13.04.2016 15:12

Сегодня, 13 апреля, на сессии горсовета депутаты проголосовали за снижение земельного налога с 3% до 1%. Такое решение общественный активист, юрист Сергей Жуков назвал «прямым лоббизмом в действии».

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Уменьшили земельный налог для «своих» предприятий, у которых госакт. А все остальные пусть платят 3% на основании договора аренды.

При этом, уверен, что никто из депутатов горсовета не видел списка предприятий, с размерами земельных участков, у которых есть госакт. Расчеты суммы налога, которая должна была поступить в бюджет? Кто собственники этих предприятий? Обоснование, почему именно им делается такая льгота?

Общественники и журналисты-расследователи, обратите внимание, если среди депутатов горсовета найдется хоть один миноритарный акционер предприятий, которым уменьшили налог на землю, то это будет административный проступок - конфликт интересов. Депутаты обязаны были заявить об этом на сессии и обратиться во вновь созданный орган – Национальное агентство по вопросам противодействия коррупции – за разъяснением своих действий», - пишет он.

Читайте также: Мэр Днепропетровска урежет расходы на автомобили и мебель для горсовета.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю