Мэр Днепропетровска урежет расходы на автомобили и мебель для горсовета

13.04.2016 14:15

Согласно проекту распоряжения городского головы Днепропетровска Бориса Филатова, опубликованного на сайте горсовета 12 апреля, мэр планирует ограничить расходы на приобретение автомобилей, мебели, компьютеров, мобильных телефонов структурами горсоветоа и исполнительными органами.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» стало известно на сессии горсовета.

Так, легковые автомобили для руководителей горсовета можно приобрести на сумму до 600 тыс. грн, мобильные телефоны – до 4,5 тыс. грн, компьютер, ноутбук и комплект мебели для служебного кабинета – до 200 тыс. грн, теле-, радио и видеоаппаратуру для служебных кабинетов – до 12 тыс. грн.

Кроме того, нельзя тратить на обслуживание мобильного телефона более 1,5 тыс. грн.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю