Вече в Днепре, посвященное заграничным украинцам, чуть не закончилось дракой (ВИДЕО)

11.10.2016 17:16

На Театральной площади в Днепре состоялось вече при участии духовенства Украинской православной церкви Киевского патриархата и актеров театра им. Шевченко. На нем под музыку оркестра и молитвы призывали украинцев, которые по разным причинам живут за границей, вернуться домой, в Украину.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Громадське ТБ.

«Сегодня боец ​​АТО отстаивает независимость, стоя на передовой. Все люди, по каким-то причинам уехали за границу, нужны здесь, в Украине, они должны приехать сюда и делом утверждать, что Украина одна, неделимая и суверенная », - подчеркнул епископ Днепровский и Криворожский Симеон.

Однако это действо вызвало недовольство у одного из прохожих, который назвался Романом. Он выкрикивал нецензурные выражения в адрес участников веча и попытался начать драку. Свои действия мужчина аргументировал тем, что не воспринимает наличие церкви в принципе. Полицейские, дежурившие на мероприятии, схватке помешали.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось