Вадима Шебанова приравняли к регионалам

10.02.2015 09:30

«Когда члены существующего Общественного совета при исполкоме Днепропетровского горсовета получили ответ за подписью и.о. управляющего делами горсовета В.Шебанова о том, что запрашиваемая нами информация о создании паралельного общественного совета при горсовете является конфидециальной и не подлежит разглашению, они были в недоумении и возмущении таким подходом к нормам Конституции и Законов Украины. Перед ними был реальный ответ махрового регионала позднего исторического периода правления Януковича, который явно перекликался с законами 16 января 2014 года», - написал на своей странице в «Фейсбук» общественный активист Василий Сухов.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«А я в тот момент вспоминал 26 января того же года, когда Вадим Шебанов оказался задержанным в Кировском РОВД... Наверное он тогда думал о том, чтобы все узнали о его несправедливом задержании, чтобы пришли люди, поддержали его… Мы не смогли в ту ночь никого вытащить, но мы предали огласке, подняли шум, привлекли внимание широкой общественности и властей не только города и области к факту незаконного задержания граждан, отстаивавших свое право на митинг и протест. Домой я вернулся глубокой ночью, когда почти все уже разошлись. А до 22 февраля было еще далеко… Через три дня Вадима выпустили…», - вспоминает активист днепропетровского Евромайдана.

По его словам, он никогда не напоминал Вадиму Шебанову этот эпизод из его майдановского прошлого, чтобы этот факт не был истолкован им как выторговывание себе каких-то преференций или расположения.

«Но сегодня хочу напомнить Вадиму о гласности, о которой он думал, сидя в РОВД 26.01.2014г. Я не буду говорить об обесцененных ценностях Майдана. Скажу лишь, что невозможно сидеть на двух стульях одновременно и одновременно говорить о гласности и открытости и бороться с этими демократическими институтами. Это больше было свойственно регионалам времен Януковича. А тех, кого так тщательно прикрывает В. Шебанов в своем ответе, я не видел той морозной ночью возле Кировского РОВД 26 января», - сказал Василий Сухов.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Петруха
19.02.2015
Маразм у Васи. Пора дедушке отдохнуть. Внуками заняться, например.
Віктор
15.02.2015
Василь, йди вже на пенсію, не сміши людей, якщо ти не клоун звичайно ))).
Карл
10.02.2015
Рейтинг Сухова говорит о "популярности" . Статья тому плдтверждение.
Віктор
10.02.2015
Бред, как и все чем занимается вася.
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю