В зоне АТО погиб житель Днепропетровщины

03.05.2017 10:33

В зоне АТО погиб житель Днепропетровской области, никопольчанин, боец 43-го отдельного мотопехотного батальона Вооруженных сил Украины.

Об этом на странице сообщества «Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини» в Фейсбук написал Сергей Копчик, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«К сожалению, плохая и грустная новость: погиб воин 43 ОМПБ, наш земляк из Никополя.

Совсем еще молодой, герой Анатолий погиб в бою», - написал он.

Читайте также: В Днепре заканчиваются работы по реконструкции Аллеи Памяти Героев (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось