В Днепре заканчиваются работы по реконструкции Аллеи Памяти Героев (ФОТО)

03.05.2017 08:16

Несмотря на выходные, в Днепре активно продолжаются работы по реконструкции Аллеи Памяти Героев Революции Достоинства и бойцов АТО. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Как написала на своей странице в Фейсбук днепрянка Ольга Инжуваткина, 2 мая начались работы по установке очередных стел с именами, фамилиями и фотографиями погибших в АТО жителей Днепропетровщины.

Первому Герою Небесной Сотни Сергею Нигояну на Аллее посвящена отдельная стела. «Сергей Нигоян был армянином, гражданином Украины. Родился и жил в селе Березноватовка Солонянского района Днепропетровской области. Был единственным ребенком в семье. Сергей стал первым погибшим героем «Небесной сотни», когорты патриотов, отдавших свою жизнь на Евромайдане. 21 ноября 2014 года Сергею Нигояну было присвоено звание Герой Украины с вручением ордена «Золотая Звезда» (посмертно)», - рассказала Ольга Инжуваткина.

Фото: Ольга Инжуваткина.

Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось