В поліції розповіли, за що затримали Кирила Дороленко

10.11.2017 08:45

Громадський активіст та депутат Чечелівської райради Кирило Дороленко був затриманий "правомірно за провокації та опір співробітникам поліції".

Про це в ефірі 51-го телеканалу заявив заступник начальника Головного управління обласної поліції Володимир Богоніс, повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Якщо послухати пана Кирила, то дійсно трагічно і дуже прикро. Але хочу нагадати пану Кирилу, що відео є, його ніхто не знищив. На якому буде видно, що затримували його правомірно. Оскільки він провокував, не виконував вимог поліцейського, керував діями громадських активістів. Я вважаю, незаконними діями. Перешкоджав, загрожував здоров'ю. Хай це буде пан Марченко", - зазначив він.

Читайте также: В Днепре задержали главу «Советских офицеров»

За словами офіцера, він не має права давати оцінку щодо того, хто Віктор Марченко такий.

"Перш за все, ми керуємося Законом України про національну поліцію. Стаття 10 чітко вказує - ми аполітичні. Стаття 18 нас зобов’язує в будь-який час доби забезпечити охорону громадянина, який до нас звернувся за цим. В принципі, цим і займалася поліція у відділку АНД району", - підкреслив Володимир Богоніс.

Читайте также: Полиция открыла два уголовных производства из-за событий 7 ноября в Днепре

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
остапу
13.11.2017
дороленко никак не наскакается. Самому не надоело??? Пора уже повзрослеть хотя бы.
Остап
10.11.2017
Тобто, якщо «зелені чоловічки» повісять прапор Росії і попросять їх захистити від патріотів, поліція буде їх захищати? Де я? Я не помилився країною?
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю