В одном из самых больших вузов Днепра замерзают студенты

26.10.2016 14:47

Днепропетровский национальный университет им. О. Гончара работает без отопления. В аудиториях температура воздуха находится на уровне +10 градусов, холодно и в общежитиях. Из-за старой проводки там не разрешают включать даже обогреватели.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на dnipro.depo.ua.

Согласно приказу ректора Николая Полякова, с 27 октября в вузе сократят длительность занятий на 20 минут, а перерывы – на 10 минут.

В пресс-службе ДНУ Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» ситуацию комментировать отказались. Сказали, что информация будет опубликована на сайте учебного заведения.

Читайте также: Днепрянам снизят тарифы на отопление.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю