В горсовете ответили на петицию об увольнении заммэра Днепра

31.01.2017 11:45

Из ответа рабочей группы, которая рассматривала петицию об увольнении заместителя городского головы Днепра Михаила Лысенко, отвечающего за жилищно-коммунальное хозяйство города, следует, что документ поддержан не будет.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Ссылаясь на законодательство, в горсовете заявили, что выражение недоверия чиновнику не находится в компетенции депутатов. При этом назначить или уволить Михаила Лысенко народные избранники могут. Но, учитывая тот факт, что петиция не была поддержана членами рабочей комиссии, значит, и на сессию этот вопрос выноситься не будет.

Что касается обращения в прокуратуру относительно деятельности Лысенко, то основания для этого в рабочей группе сочли «непонятными».

Также в горсовете рассмотрели петицию об увольнении директора департамента ЖКХ Владислава Грицая. На сегодняшний день деятельность возглавляемой им структуры стала предметом финансовой и хозяйственной проверки. Так что, окончательное решение по Грицаю будет принято по результатам этой проверки.

Читайте также: Филатов приказал проверить деятельность департамента ЖКХ

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
ТипаТип
01.02.2017
Так и живем. Мнение людей ни во что не ставят.
Лисенко Михаил
01.02.2017
Вы думали меня уволят? Ха-ха Теперь я еще больше буду воровать ваши денежки!) И дострою быстрее свой дом в Кировском.
Света
31.01.2017
Ну вот и все, Почую кожного уже один был.Борькка такой же
Нераб
31.01.2017
Ну, что, днепровцы, съели? "Обрезание" аллеи влюбленных под маркой борьбы с тополями, начатой Лысенко, был пробным камнем. Власти давно применяют этот метод. Пролезет или нет. Пролезло. И дальше будет пролазить, пока город не облысеет от нововведений Лысенко !
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення земельного податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п. 286.5 ст. 286ПКУ.

Земельний податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п. 287.5 ст. 287 ПКУ).

Крім того, слід зазначити, що податковий період, порядок обчислення орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог статей 285 – 287 ПКУ (п. 288.7 п. 288 ПКУ).

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що суб’єкти господарювання первинного виноробства здійснюють поставку виноматеріалів суб’єктам господарювання вторинного виноробства без ліцензії на оптову торгівлю.

Норми передбачені ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» із змінами та доповненнями.

 

 

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет