Филатов приказал проверить деятельность департамента ЖКХ

17.01.2017 16:16

Городской голова Днепра Борис Филатов 13 января подписал распоряжению, согласно которому департамент жилищно-коммунального хозяйства и подчиненные ему коммунальные предприятия ждет аудиторская проверка.

Текст распоряжения мэр опубликовал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Проводить проверку будет управление аудита и контроля Днепровского горсовета.

Необходимость в проверке, по словам Филатова, возникла из-за многочисленных жалоб на работу департамента.

Напомним, что на сайте горсовета была зарегистрирована петиция с требованием уволить руководителя департамента ЖКХ Владислава Грицая, которая набрала необходимые для рассмотрения 900 голосов.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю